Харків
Лікар Уролог Борівський Михайло Борисович на Doc.ua

Відгуки про Борівський Михайло Борисович

Михайло Борисович спеціалізується на оперативному лікуванні захворювань урологічного профілю у неповнолітніх - він лікує варикоцеле, водянку яєчка, перекручування яєчка, кісти мошонки. Доктор Боривської також займається консервативним лікуванням хвороб, що вражають сечостатеву систему у дітей.

Перевірені відгуки про лікаря 10 відгуків

Глеб 20 Травень 2021
Как доктор мне понравился. Поставил точны диагноз моему ребенку и тот же день его прооперировал Михаил Борисович, операция прошла успешно, нас выписали  на следующий день, Мой ребенок чувствует себя хорошо
Никита 04 Лютий 2021
Давид 13 Серпень 2020
Лікар давав професійні відповіді на мої запитання, уважний до дрібниць та дуже ввічливий. Дуже сподобався візит
Геннадий 09 Липень 2020
Доктор очень хороший, очень понравился, будем оперироваться. Мне, как человеку далекому от медицины, было все понятно, доктор очень хорошо все объяснил.
Степан 02 Липень 2020
Все сподобалося, кваліфікований лікар.
Артем 04 Червень 2020
Александр 28 Листопад 2019
Мне все очень понравилось, меня все устроило. Мне все расписали по полочкам. Мне все понятно и доступно объяснили.
Кирилл 04 Липень 2019
Богдан 07 Червень 2018
Прием был профессиональный. Консультацию получила обширную.
Лука 27 Липень 2017

Всі лікарі Харків