Дніпро

Сторінка 4: Урологи в Дніпрі

Лікар Уролог Дибков Олександр Михайлович на Doc.ua
Доктор спеціалізується на урології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: сечокам'яна хвороба, простатит, ЗПСШ, пієлонефрит, цистит, безпліддя, імпотенція
4.6
Лікар Уролог, Андролог, Хірург Глущенко Сергій Миколайович на Doc.ua
Кваліфікований фахівець в області онкологічної урології та андрології, виконує консервативне і хірургічне лікування захворювань сечостатевої системи у чоловіків. Лікар більше 17-ти років проводить оперативні втручання лапароскопічним і ендоскопічним методами
Лікар Уролог Дяговець Сергій Анатолійович на Doc.ua
Лікар-уролог проводить консультативний прийом і здійснює діагностику та лікування різного роду урологічних захворювань. Виконує цютоскопію, УЗД, біопсію простати. Успішно лікує такі захворювання як, цистит, пієлонефрит, варикоцеле, фімоз, простатит.
Лікар Уролог Кхалід Аммар Луай на Doc.ua
Лікар-уролог проводить такі лікувальні процедури, як: цистоскопія, уретроскопія, контактна літотрипсія каменів сечоводу, стентування сечоводів, циркумцизія. Лікує більшість урологічних захворювань: орхоепідідіміт, інфекції, які передаються статевим шляхом, гіперплазія простати, парафімоз, нейрогенний сечовий міхур
Лікар Хірург, Уролог Косенко Дмитро Володимирович на Doc.ua
Дмитро Володимирович дитячий хірург-уролог, займається хірургією новонароджених і дитячою кардіохірургіэю (ендоваскулярний хірург)
Лікар Уролог Островська Оксана Анатоліївна на Doc.ua
«Оксфорд Медікал Дніпро на Набережній Перемоги»
вул. Набережна Перемоги, 110на карті
Соборний
Лікар Андролог, Уролог Мостовий Володимир Віталійович на Doc.ua
Володимир Віталійович є експертом в області терапії урологічної і андрологічної патології, робоча сфера лікаря включає лікування запальних захворювань нирок, сечового міхура, чоловічих органів репродукції, ЗПСШ та ін. Автор трьох друкованих та електронних статей.
Дніпровський медико-хірургічний центр ім. М.І. Пирогова
сел. Слобожанський, вул. Теплична, 17на карті
Індустріальний
Лікар Уролог Ганночка Андрій Володимирович на Doc.ua
Андрій Володимирович є експертом в терапії порушень роботи сечостатевих органів у чоловіків, патологій чоловічої репродуктивної функції, сексуальних проблем. Паралельно з цим Андрій Володимирович також займається діагностикою та терапією патологій сечовидільної системи у жінок.
Лікар Уролог Молчанов Роберт Миколайович на Doc.ua
Молчанов Роберт Миколайович
Доктор медичних наук
Роберт Миколайович є прогресивним фахівцем в області оперативної урології та онкоурології, професором, керівником напряму урології кафедри хірургії ДМА. Провів більше 2000 ендоскопічних операцій на сечовому міхурі та простаті. Авторству лікаря належить близько 80 публікацій, у тому числі 2 монографії, а також 1 винахід. Особливу увагу Роберт Миколайович приділяє терапії та профілактики рецидивів онкології сечового міхура
Лікар Андролог, Онкоуролог, Сексолог, Сексопатолог, Уролог, Нефролог, Урогінеколог, УЗД-фахівець, Репродуктолог, Венеролог Осадчук Роман Сергійович на Doc.ua
Лікар уролог, андролог, сексолог "Університетської клініки Дніпровського Державного Медичного Університету" та репродуктивного центру "Аврора". Спеціалізується на всьому спектрі урологічних захворювань. Використовує унікальний метод лікування сечокам'яної хвороби, що надає змогу уникнути оперативних втручань з приводу конкрементів нирок. Діагностує та лікує проблеми пов'язані з чоловічим безпліддям, та хвороби що їх викликають. Планує план обстежень для пари що мають труднощі з заплідненням. Лікує нетримання сечі. Лікування гострих та хронічних простатитів. Анонімна діагностика та лікування хвороб що передаються статевим шляхом. Лікування жіночих та чоловічих циститів. пієлонефриту.
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 chevron_right