Дніпро

Сторінка 3: Урологи в Дніпрі

Лікар Уролог, Хірург Обертинський Антон Вікторович на Doc.ua
Робоча сфера Антона Вікторовича, як дитячого уролога і хірурга, включає діагностику та терапію урологічної та хірургічної патології у дітей, а також первинну хірургічну обробку поверхні рани, видалення шкірних новоутворень і багато іншого. Займається діагностикою, лікуванням і профілактикою: аномалій положення яєчок (крипторхізм); аномалій кількості і структури яєчок (поліорхізм, монорхізм, анорхізм, гермафродитизм і ін.); запальних захворювань органів сечостатевої системи (уретрит, цистит, орхоепідідіміт, балонопостіт); варикоцеле (варикозне розширення вен яєчка); гідроцеле; нетримання сечі; вадами розвитку статевого члена і сечівника (гіпоспадія, епіспадія, коротка вуздечка статевого члена, фімоз, прихований статевий член); гіпогонадізму; затримки статевого розвитку у хлопчиків; передчасного статевого дозрівання у хлопчиків
Поліклініка Святого Антипи
Консультация уролога - 280 грн., конс. хирурга - 250 грн.
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
Лікар Онколог, Уролог Слюсарєв Владислав Миколайович на Doc.ua
Владислав Миколайович - доктор першої категорії, онкоуролог, володіє сучасними методами діагностики, лікування, профілактики та реабілітації пацієнтів із захворюваннями сечостатевої системи
Елласес
проспект Пушкіна, 11, офіс 79на карті
Центральний
Лікар Андролог, Уролог, Сексопатолог Деміденко Сергій Віталійович на Doc.ua
Лікар має стаж роботи понад 18 років і успішно допомагає чоловікам жити здоровим статевим життям. У 2007 році закінчив курси спеціалізації по сексопатології в Харківській медичній академії післядипломної освіти.
Лікар Онколог, Уролог, Хірург Пилин Євгеній Вікторович на Doc.ua
Євген Вікторович є досвідченим лікарем-урологом, онкоурологом. Проводить оперативні втручання при наявності новоутворень нирок, сечового міхура, аденомі передміхурової залози. Займається лікуванням пацієнтів з гідронефрозом, варикоцеле і іншими захворюваннями нирок і сечоводів
Лікар Уролог, Хірург, Андролог Люлька Дмитро Іванович на Doc.ua
Дмитро Іванович має великий досвід в практичній урології, виконує весь спектр діагностичних і терапевтичних процедур, здійснює терапію функціональних, структурних, запальних, інфекційних та інших патологій і поразок органів сечостатевої системи
Лікар Хірург, Уролог Кутовий Максим Олександрович на Doc.ua
Кутовий Максим Олександрович
Максим Олександрович є кваліфікованим хірургом, урологом і трансплантологом. Проводить лапароскопічні та відкриті хірургічні втручання при грижах, жовчнокам'яній хворобі, апендициті, кістах і пухлинах нирок, нефроптоз і ін.
МедінЮей клініка і лабораторія
ул. Симферопольская, 2-кна карті
Нагорний (Соборний)
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог, Уролог Єчін Андрій Вікторович на Doc.ua
Займається діагностуванням і хірургічним лікуванням хвороб урогінекологічного профілю, проводить операції за профілем реконструктивно-пластичної хірургії. Доктор Ечін виконує операції ендоскопічним, трансвагінальним, абдомінальним шляхами.
Лікар Уролог Баранник Костянтин Сергійович на Doc.ua
Баранник Костянтин Сергійович
Лікар спеціалізується на урології. Лікує такі захворювання, як: доброякісна гіперплазія передміхурової залози, цистит, уретрит, уреаплазмоз, генітальний герпес, мікоплазма, гарднерельоз, хламідіоз
Лікар Уролог, Онколог Поліон Микита Юрійович на Doc.ua
Поліон Микита Юрійович
Лікар спеціалізується на онкології та урології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: рак нирки, рак яєчка, пієлонефрит, цистит, простатит, хронічний простатит
Медичний центр «Медікум»
пр-т Дмитра Яворницького, 59на карті
Шевченківський
Виклик додому
Лікар Уролог Хитько Людмила Геннадіївна на Doc.ua
Доктор є кваліфікованим урологом і лікарем ультразвукової діагностики. Здійснює як консервативну, так і хірургічну терапію патологій і поразок сечостатевих органів. Людмила Геннадіївна виконує малоінвазивні ендоскопічні втручання на простаті, уретрі, сечовому міхурі, відкриті операції на нирках, чоловічих репродуктивних органах
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 chevron_right