Дніпро

Сторінка 6: Урологи в Дніпрі

Лікар Уролог Калиничев Віталій Анатолійович на Doc.ua
Лікар здійснює лікувально-консультативний прийом у всіх напрямках урологічних та онко-урологічних патологій. В тому числі, діагностує і веде підтримуючу терапію захворювань, що підлягають оперативному лікуванню
Медичний центр «Ван клінік»
ул. Рабочая, 65на карті
Новокодацький
Лікар Уролог, Хірург Вернігора Денис Геннадійович на Doc.ua
Дитячий хірург, уролог. Займається лікуванням таких захворювань, як фімоз, парафімоз, крипторхізм, гідроцеле, варикоцеле, сперматоцеле, перекрут яєчка, перекрут гідатіди Морганії, гіпоспадія, епіспадія, викривлення статевого члена, гідронефроз і ін. Проводить ультразвукове обстеження, доплерівське картування, катетеризацію сечового міхура
Лікар Уролог, Андролог Ланський  Андрій  Володимирович на Doc.ua
Андрій Володимирович володіє всіма методами оперативного та амбулаторного лікування урологічної патології. Проводить лікування таких захворювань як: сечокислий діатез, сечокам'яна хвороба, кісти нирок, урогенітальний кандидоз, бактеріальний простатит, везикуліт, баланопостит, хвороба Пейроні, генітальний герпес, доброякісна гіперплазія простати, конгестивний простатит, сечостатеві інфекції
Лікар Андролог, Сексопатолог, Уролог Заблудовський Олег Григорович на Doc.ua
21рік досвіду
Доктор Заблудовський О.Г. має великий досвід в корекції порушень репродуктивної функції у чоловіків і терапії інфекційно-запальних вогнищ і генералізованих процесів в сечостатевих органах. Авторству Олега Григоровича належить кілька публікацій з питань протейної урологічної інфекції.
Лікар Уролог, Андролог Скоблюк Антон Андрійович на Doc.ua
Лікар-уролог, андролог, сонолог. Веде прийом пацієнтів з порушенням сечовипускання, скаргами на свербіж і печіння, біль в області паху, прояв висипань на статевих органах. Доктор лікує патологічні зміни еякуляції, цистит, баланіт, захворювання, що передаються статевим шляхом та ін.
Лікар Сексопатолог, Уролог, Андролог Поліон Юрій Миколайович на Doc.ua
Юрій Миколайович є досвідченим лікарем-урологом і сексопатологом, володіє першою лікарською категорією по урології і вищою категорією по сексопатології. Є автором 15 друкованих робіт, брав участь в телепередачах, читав лекції лікарям і населенню, надавав доповіді на національних і міжнародних конференціях. Працює з проблемами чоловічого безпліддя, займається лікуванням запальних захворювань органів МПС у чоловіків і жінок, а також сексуальних розладів.
Лікар Уролог, Андролог Кононенко В'ячеслав Геннадійович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на урології. Проводить УЗД простати, нирок, сечового міхура; ударнохвильову терапію; лікувальний масаж передміхурової залози; катетеризацію сечового міхура при гострій затримці сечі; заміну катетера Фолея; інсталяцію уретри; інсталяцію сечового міхура
Медичний центр «Ала атлантіс»
м. Дніпро, пр-т Гагаріна, 165на карті
Соборний
Виклик додому
4.4
Лікар Уролог Українець Євгеній Петрович на Doc.ua
Українець Євгеній Петрович
Лікар Українець Є.П. займається терапією патологічних процесів в органах сечостатевої системи. Авторству Євгена Петровича належить 10 наукових робіт, 14 - написано в співавторстві, включаючи керівництво по раку передміхурової залози.
Лікар Уролог Гусакова Надія Олександрівна на Doc.ua
Лікар-уролог. Проводить консультативний прийом, огляд, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: цистит, уретрит, пієлонефрит, камені, пісок в нирках, кісти, пухлини в органах сечостатевої системи та ін.
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
6 7 8 chevron_right