Лікар УЗД-фахівець, Уролог Гайовий Георгій Євгенійович на Doc.ua

Відгуки про лікаря Гайовий Георгій Євгенійович

Лікар першої категорії
21 років досвіду
Дорослі
Георгій Євгенович входить в Асоціацію урологів України. Він пройшов курси підвищення кваліфікації з ультразвукової діагностики та урології.
Медичний центр сімейного здоров'я
ул. Киевская, 14на карті
Автозаводской
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Сб 16 Жовтень Нд 17 Жовтень Пн 18 Жовтень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
52 Відгуки
Валентина 10 Грудень 2020
Мені все сподобалось. Лікар компетентний, приємний, гарне ставлення до пацієнта. Лікар все пояснив.
Андрей 19 Листопад 2020
Хороший доктор, помог и выручил.
Дмитрий 30 Червень 2020
Приятный, корректный, аккуратный доктор. Доктор ребенку понравился.
елена 23 Квітень 2020
Очень спокойный и рассудительный врач.Подсказал к кому нужно дальше обратиться.
Виктор 17 Березень 2020
Я два рази на рік прохожу обстеження сечостатевої системи. Ніколи не було проблем. Останній раз почали вимагати направлення. Я здивувався, коли на регістратурі, почали ставити питання, що це за обстеження. До цього ні в одній клініці не було проблем, ваша клініка мене здивувала. По-друге, мені ніхто не сказав скільки це буде коштувати, це добре що я отримав пенсію, заплатив на багато більше, добре що гроші були. Лікар навіть не сказав до якого спеціаліста потрібно надалі звертатися з результатами, "все написано в діагнозі, до побачення".
Артем 03 Березень 2020
Все добре. Лікар все пояснив та зрозумів.
Сергей 07 Листопад 2019
Все замечательно, все хорошо. Назначили дополнительные анализы. В общем, работаем с доктором и дальше. Рекомендую!
Юрий 27 Серпень 2019
Доктор понравился, внимательный,вежливый, все нормально проконсультировал, единственное мы еще не закончили, поэтому окончательно мнение не может сформироваться. Он нас направил на дополнительное исследование, и мы идем на повторный визит.
Евгений 04 Жовтень 2018
Все нормально все понравилось, единственное, что недолго проходил сеанс, ожидал, что будет дольше.
Александр 18 Вересень 2018
На приеме все было прекрасно.
Показати ще 5 Відгукиautorenew

Лікарі поблизу

Всі лікарі Кременчук