Приватні лікарі Кременчука

Розклад на:
Гінеколог, Акушер-гінеколог

173 відгуки 18 лет опыта
  • років досвіду, 18

Спеціаліст по терапії хвороб, що вражають шийку матки: виконує кріодеструкцію, діатермокоагуляцію, аргноплазмову і лазерну коагуляцію, конізацію. ще

Медичний центр сімейного здоров'я
Повторная консультация — 180 грн.

Гінеколог, Акушер-гінеколог

343 відгуки 18 лет опыта
  • років досвіду, 18

NULL ще

Гінеколог, Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець

214 відгуків 28 лет опыта
  • років досвіду, 28

Входить Людмила Василівна в Асоціацію акушерів-гінекологів України. Спеціалізується на пренатальній діагностиці. ще

Медичний центр сімейного здоров'я
Повторная консультация — 240 грн.

УЗД-фахівець

136 відгуків 11 лет опыта
  • років досвіду, 11

Спеціалізується Валентина Борисівна на перинатальної діагностики та генетики. Вона діагностує екстрагенітальні патології в акушерстві та гінекології. ще

Медичний центр сімейного здоров'я
Повторная консультация — 150 грн. УЗИ по беременности - 250-260 грн.

Гастроентеролог, Педіатр

119 відгуків 39 лет опыта
  • років досвіду, 39
  • Дорослі і діти,

Лікар-педіатр вищої кваліфікаційної категорії. Займається діагностикою та лікуванням широкого спектру патологій внутрішніх органів у дітей. Спеціалізується на лікуванні дітей із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, порушеннями набору ваги, харчовою алергією, глистовими інвазіями. Дає рекомендації по вигодовуванню і дієтичному харчуванню ще

Ендокринолог

76 відгуків 15 лет опыта
  • років досвіду, 15

Тетяна Миколаївна займається лікуванням хвороб ендокринної системи. Спеціалізується лікар Цемох на лікуванні цукрового діабету, метаболічного синдрому, ожиріння і ін. ще

Імунолог, Алерголог

70 відгуків 14 лет опыта
  • років досвіду, 14
  • Дорослі і діти,

Юлія Миколаївна обіймає посаду головного лікаря в «Медичному центрі сімейного здоров'я». Ю.Н. Березна успішно пройшла курси підвищення кваліфікації з імунології, алергології, менеджменті в охороні здоров'я. Брала участь доктор Березна в роботі наукових конференцій алергологів. ще

Хірург, Проктолог

68 відгуків 16 лет опыта
  • років досвіду, 16

Віра Володимирівна спеціалізується на виконанні малих хірургічних втручань: розтині абсцесів, обробці ран, резекції нігтьової пластини, блокаді трійчастого нерва та ін. Вона пройшла тематичне удосконалення по комбустіології. ще

Ендокринолог

67 відгуків 12 лет опыта
  • років досвіду, 12

Ендокринолог першої категорії. Спеціалізується Марія Вікторівна на лікуванні ожиріння, метаболічного синдрому, цукрового діабету. Також лікар Зарахова складає раціон харчування. ще

Отоларинголог

64 відгуки 13 лет опыта
  • років досвіду, 13
  • Дорослі і діти,

Оксана Василівна займається лікуванням хвороб оториноларингологічного профілю. Також вона виконує ЛОР-маніпуляції: видаляє сірчані пробки і чужорідні тіла, виконує кріодеструкцію піднебінних мигдалин, проводить ультразвукову дезінтеграцію носових раковин. ще