Лікар УЗД-фахівець, Гінеколог Компанієць Валентина Борисівна на Doc.ua

Компанієць Валентина Борисівна

Лікар першої категорії
11 років досвіду
Дорослі
Спеціалізується Валентина Борисівна на перинатальної діагностики та генетики. Вона діагностує екстрагенітальні патології в акушерстві та гінекології.
Медичний центр сімейного здоров'я
Повторная консультация — 150 грн. УЗИ по беременности - 250-260 грн.
ул. Киевская, 14на карті
Автозаводской
Онлайн - запис
Виберіть час прийому для запису онлайн
Чт 05 Серпень Пт 06 Серпень Сб 07 Серпень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • 2010 р. – тематичне удосконалення «Екстрогенітальна патологія в акушерстві та гінекології», Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2010 р. – передатестаційний цикл «Ультразвукова діагностика», Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2012 р. – тематичне удосконалення «Ультразвукова діагностика в перинатології, генетиці та гінекології на сучасному етапі»,Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2013 р. – передатестаційний цикл «Ультразвукова діагностика», Харківська медична академія післядипломної освіти.
  • 2016 р. – ТУ Харківська медична академія післядипломної освіти, курс «Доплерографія в акушерстві та гінекології».
  • Учасник Асоціації акушерів-гінекологів України.
  • УЗД органів малого тазу;
  • пренатальна діагностика.

Освіта

• 1998 г. - Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца.

Курси

Участь в асоціаціях

• Учасник Асоціації акушерів-гінекологів України.

Виконувані процедури

• УЗД органів малого тазу;
  • пренатальна діагностика.

Перевірені відгуки про лікаря

143 Відгуки
Алина 06 Червень 2021
Дуже відповідальний лікар, все добре пояснила. Гарний гінеколог!
Марина 15 Січень 2021
Отличный специалист и прекрасный человек. Все понравилось!
Алина 06 Січень 2021
Очень хороший доктор, понравилось как встретила и проконсультировала меня хорошо.
Вікторія 15 Листопад 2020
Доктор очень хороший специалист и прекрасный человек.
Екатерина 27 Жовтень 2020
Мне прием очень понравился!

Лікарі поблизу

Всі лікарі Кременчук