Лікар УЗД-фахівець, Гінеколог Компанієць Валентина Борисівна на Doc.ua

Компанієць Валентина Борисівна

Лікар першої категорії
11 років досвіду
Дорослі
Спеціалізується Валентина Борисівна на перинатальної діагностики та генетики. Вона діагностує екстрагенітальні патології в акушерстві та гінекології.
Медичний центр сімейного здоров'я
ул. Киевская, 14на карті
Автозаводской
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Ср 08 Грудень Чт 09 Грудень Пт 10 Грудень keyboard_arrow_right
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • 2010 р. – тематичне удосконалення «Екстрогенітальна патологія в акушерстві та гінекології», Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2010 р. – передатестаційний цикл «Ультразвукова діагностика», Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2012 р. – тематичне удосконалення «Ультразвукова діагностика в перинатології, генетиці та гінекології на сучасному етапі»,Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2013 р. – передатестаційний цикл «Ультразвукова діагностика», Харківська медична академія післядипломної освіти.
  • 2016 р. – ТУ Харківська медична академія післядипломної освіти, курс «Доплерографія в акушерстві та гінекології».
  • Учасник Асоціації акушерів-гінекологів України.
  • УЗД органів малого тазу;
  • пренатальна діагностика.

Освіта

• 1998 г. - Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца.

Курси

Участь в асоціаціях

• Учасник Асоціації акушерів-гінекологів України.

Виконувані процедури

• УЗД органів малого тазу;
  • пренатальна діагностика.

Перевірені відгуки про лікаря

147 Відгуки
Анастасия 20 Жовтень 2021
Врач Компаниец, хороший специалист, обращалась к ней уже не в первый раз. Рекомендую.
Татьяна 16 Вересень 2021
Очень хороший врач
Алина 06 Червень 2021
Дуже відповідальний лікар, все добре пояснила. Гарний гінеколог!
Марина 15 Січень 2021
Отличный специалист и прекрасный человек. Все понравилось!
Алина 06 Січень 2021
Очень хороший доктор, понравилось как встретила и проконсультировала меня хорошо.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Кременчук