Лікар онлайн

Медичний центр сімейного здоров'я
ул. Киевская, 14на карті
Автозаводской
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Вт 22 Червень Ср 23 Червень Чт 24 Червень
Рейтинг лікаря
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • 2010 р. –навчальний курс «Modern Hysteroscopy and Electrosurgery»;
  • 2010 р. – Вищі республіканські курси з лазерної медицини і геометричній оптиці ;
  • 2010 р. – тематичне удосконалення «Актуальні питання сексопатології та андрології», Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2011 р. – тематичне удосконалення «Ендоскопічна та лапороскопічна хірургія»,  Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2012 р. – передатестаційний цикл «Ультразвукова діагностика в перинатології, генетиці та гінекології на сучасному етапі», Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2014 р. – курси «Організація і управління охороною здоров’я», Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2014 р. – курси «Система якості медичного обслуговування».
  • Учасник Асоціації акушерів-гінекологів України.
  • консультація;
  • огляд;
  • кольпоскопія;
  • терапія патологій шийки матки;
  • гістероскопія.

Освіта

• 1998 г. – Украинская медицинская стоматологическая академия.

Курси

• 2010 р. –навчальний курс «Modern Hysteroscopy and Electrosurgery»;
  • 2014 р. – курси «Система якості медичного обслуговування».

Участь в асоціаціях

• Учасник Асоціації акушерів-гінекологів України.

Виконувані процедури

• гістероскопія.

Перевірені відгуки про лікаря

349 Відгуки
Анастасия 08 Червень 2021
Прием понравился, оперативно, быстро.
Алексадра 03 Березень 2021
Были на приёме у гинеколога Покладовой Е.А. Дочке 9 лет. Консультация врача понравилась. Рекомендую.
Юлія 15 Лютий 2021
Все було добре, все по факту. На всі питання отримала відповіді. Мені сподобалось.
Валентина 26 Січень 2021
Дуже поважаю лікаря, я багато років у неї обслуговуюсь. Мені дуже подобається. Клініка дуже достойна.
Ліза 05 Листопад 2020
Прийом сподобався. Лікар все пояснив, залишились задоволені.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Кременчук