Дніпро

Сторінка 5: Урологи в Дніпрі

Лікар Уролог Шумейко Роман Евгеньевич на Doc.ua
Шумейко Роман Евгеньевич
Роман Євгенович - кваліфікований фахівець, що займається терапією інфекційно-запальних захворювань сечостатевої сфери. Проводить ультразвукові дослідження, трансректальное УЗД, оперативні втручання при урологічній патології.
Лікар Андролог, Уролог, Сексопатолог Поліон Юрій Миколайович на Doc.ua
Юрій Миколайович є досвідченим урологом і сексопатологом. Працює з проблемами чоловічого безпліддя, займається лікуванням запальних захворювань органів сечостатевої системи у чоловіків і жінок, а також сексуальних розладів.
Лікар Уролог, Андролог Осадчук Роман Сергійович на Doc.ua
1рік досвіду
Лікар спеціалізується на урології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: уретрит, гострий та хронічний цистит, стеноз шийки сечового міхура, пухлини, дивертикули
Лікар Уролог, Онколог Степушкін Сергій Петрович на Doc.ua
Степушкін Сергій Петрович
21рік досвіду
Лікар лікує урологічні захворювання за допомогою хірургічних втручань (лапароскопія, органозберігаюча хірургія нирок і т.д.). Є автором наукової роботи «Особливості цистектомії за життєвими показаннями», 39 друкованих та електронних статей, 1 монографії та 3 винаходів
Медичний центр «Ван клінік»
Повторный прием – 300 грн.
ул. Рабочая, 65на карті
Новокодацький
Лікар Андролог, Уролог Скоблюк Антон Андрійович на Doc.ua
Лікар-уролог, андролог спеціалізується на лікуванні ендокринних хвороб чоловічої статевої системи. Діагностує і лікує запальні захворювання нирок і сечового міхура, хвороби передміхурової залози. Надає допомогу пацієнтам, у яких спостерігаються порушення статевого потягу
Лікар Уролог Козловський Іван Вікторович на Doc.ua
Іван Вікторович - уролог вищої категорії, спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань сечового міхура і статевих органів чоловіків і жінок. Проводить повний комплекс діагностичних і терапевтичних процедур, необхідних для ефективного лікування хронічних і гострих процесів в органах сечовивідної і репродуктивної систем
Лікар Уролог Дзюбенко Генадій Дмитрович на Doc.ua
Лікар Дзюбенко Геннадій Дмитрович займається діагностикою та лікуванням захворювань в області урології. Застосовує в роботі такі методи як уретроскопія, уретрореноскопія, цистоскопія, уретерореноскопія, УЗД простати, нирок, сечового міхура. Займається лікуванням простатиту, уретриту, циститу, баланопоститу, сечокам'яної хвороби, ниркової недостатності та інших урологічних патологій.
Медичний центр «Ала атлантіс»
м. Дніпро, пр-т Гагаріна, 165на карті
Соборний
Виклик додому
Лікар Андролог, Нефролог, Уролог Горбань Володимир Миколайович на Doc.ua
Володимир Миколайович займається діагностикою та лікуванням гострого і хронічного простатиту, передчасного сім'явиверження, захворювань, які передаються статевим шляхом, циститу і пієлонефриту (в т.ч. у жінок). Виконує пальцеве ректальне обстеження, біотозіметрію, вазоактивний тест, масаж простати
Лікар Уролог Калініна Наталія Ярославівна на Doc.ua
Провідний спеціаліст регіону по урології, є членом Асоціації урологів України. Пацієнти звертаються до Наталі Ярославівні з симптомами дискомфорту під час сечовипускання, хворобливого статевого акту, зниження потенції, виділень з уретри, безпліддя.
Здорове поколение на ж / м Комунар
вул. Набережно Заводська, 123 дна карті
Новокодацький
Лікар Уролог Волченков Сергій Вікторович на Doc.ua
Лікар-уролог спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань сечостатевої системи, в тому числі запальних. При необхідності проводить уретероцистоскопію, катетеризацію сечового міхура, біопсію передміхурової залози, яєчка. Лікує такі хвороби, як хронічний простатит, еректильна дисфункція, сечокам'яна хвороба, фімоз, коротка вуздечка статевого члена, цистит, пієлонефрит та інше
Поліклініка Святого Антипи
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 chevron_right