Дніпро

Сторінка 4: Педіатри в Дніпрі

Лікар Педіатр Мудренко Ганна Володимирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар педіатр, володіє технікою масажу, динамічної гімнастики і акватренінг. Спеціалізується на лікуванні дітей, які страждають патологіями дихальної системи, шлунково-кишкового тракту, а також проводить ефективне усунення інфекційних захворювань.
Лікар Інфекціоніст, Педіатр, Фтизіатр Василенко Дмитро Васильович на Doc.ua
Дмитро Васильович – веде дитячий прийом. Лікар спеціалізується на інфектології, фтизіатрії та педіатрії. Здійснює плановий огляд, складання графіка вакцинацій та інше. Лікує порушення травної системи, глистяні інвазії, запальні та інфекційні захворювання дихального тракту.
Лікар Педіатр Бородіна  Інна  Анатоліївна на Doc.ua
4.1
Інна Анатоліївна - лікар педіатр. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні патологій у дітей різного віку: гострі і хронічні респіраторні захворювання, функціональні розлади шлунково-кишкового тракту та ін.
Лікар Педіатр Сапа Юрій Семенович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на педіатрії. Займається лікуванням хронічних патологій у дітей старше одного року: захворювання органів дихання, травлення, сечовидільної системи. Постійно підвищує кваліфікацію, бере участь у семінарах, виступає на конференціях, семінарах з актуальних питань педіатрії, сімейної медицини
Лікар Педіатр Нестор Наталія Вікторівна на Doc.ua
Досвідчений лікар-педіатр спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань дітей різного віку в амбулаторних і стаціонарних умовах. Займається допомогою при хворобах органів дихання, шлунково-кишкового тракту, гострих респіраторно-вірусних інфекцій. Консультує батьків маленьких пацієнтів при інфекційних захворюваннях і респіраторно-вірусних
Лікар Педіатр Ніколаєва Наталія Олегівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Наталія Олегівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні широкого спектру захворювань у дітей. Проводить консультативний прийом, отоскопію. Займається лікуванням отиту, синуситу, тонзиліту, ларинготрахеїту, бронхіту, пневмонії, дитячих інфекцій та ін.
Лікар Педіатр Антонюк Тетяна Анатоліївна на Doc.ua
Лікар педіатр, проводить уточнення діагнозу дітей від народження до 18 років. Спеціалізується на проведенні лікування у дітей жовтяниці, вітрянки, алергії, риніту, краснухи, дизентерії, пневмонії та інших захворювань.
Лікар Педіатр Фоміна Олена Сергіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на педіатрії. Займається лікуванням таких захворювань, як: гайморит, ларингіт, риніт, гастрит, панкреатит, цистит, уретрит
Лікар Алерголог, Педіатр, Пульмонолог Фіалковська Анастасія Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на педіатрії, пульмонології, алергології. Займається лікуванням таких захворювань, як: пневмонія, хронічний бронхіт, муковісцидоз, алергічний риніт, бронхіальна астма, рекурентні гострі респіраторні захворювання
Лікар Педіатр Палівода Олена Миколаївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Олена Миколаївна проводить консультації по догляду за дітьми та їх вигодовуванню, вакцинацію, патронаж дітей до 1 року. Займається лікуванням гострих респіраторних вірусних інфекцій, бронхіту, отиту, риніту, тонзиліту та ін.
chevron_left 4
Показати ще 5 Лікаріautorenew
5 chevron_right