Дніпро

Сторінка 4: Педіатри в Дніпрі

Лікар Педіатр, Сімейний лікар Крамаренко Наталія Миколаївна на Doc.ua
Крамаренко Наталія Миколаївна
Лікар спеціалізується на педіатрії та сімейній медицині. Лікує такі захворювання, як: гострі респіраторні захворювання, бронхіт, пневмонія, анемія, рахіт, білково-енергетична недостатність
Медичний центр «Педіатр 24» на Антоновича
ул. Владимира Антоновича, 6на карті
Виклик додому
Лікар Педіатр Паденко Наталія Петрівна на Doc.ua
Лікар педіатр, який працює з такими проблемами, як захворювання трахеї, носоглотки, легенів, бронхів, шлунково-кишкового тракту, а також інфекційні хвороби. Проводить консультації щодо гігієни, догляду та харчування дітей до року, а також стежить за вагою і розвитком немовлят, гарантуючи проведення обов'язкових щеплень в необхідні терміни.
Здорове поколение на ж / м Комунар
вул. Набережно Заводська, 123 дна карті
Новокодацький
Лікар Педіатр, Нефролог Вакуленко  Людмила  Іванівна на Doc.ua
Вакуленко Людмила Іванівна
Доктор медичних наук
Людмила Іванівна – лікар педіатр, нефролог вищої категорії, доктор медичних наук. Лікує такі захворювання: бронхіт, пневмонія, анемія, функціональні захворювання шлунково-кишкового тракту. Як дитячий лікар нефролог займається лікуванням таких станів: інфекції сечової системи, пієлонефрит, гломерулонефрит, кристалурії, хронічна хвороба нирок, діабетична нефропатія, ураження нирок при системних захворюваннях, спадкові та вроджені нефропатії, нефрогенна артеріальна гіпертензія. Стаж роботи педіатром – 32 роки, дитячим нефрологом – 11 років.
JMC (ДжіЕмСі)
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті
Лікар Педіатр Бікмурзіна Людмила Миколаївна на Doc.ua
Лікар-педіатр вищої кваліфікаційної категорії. Мала професійний досвід роботи лікарем невідкладної допомоги, черговим лікарем стаціонару, дільничним педіатром. Відмінний діагност, застосовує найсучасніші лікарські препарати для лікування маленьких пацієнтів. Консультує батьків з питань харчування, вакцинації, зміцнення імунітету, правильного фізичного і психічного розвитку дітей
Лікар Педіатр, Кардіоревматолог, Алерголог Шумна  Таміла  Євгенівна на Doc.ua
Таміла Євгенівна – лікар вищої категорії, доктор медичних наук. Займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань у дітей. Оцінкою, моніторингом та корекцією загального стану, фізичного та психомоторного розвитку. Оцінка та корекція харчування з харчовою алергією. Проведення шкірного алерготестування. Підбір та проведення алерген-специфічної імунотерапії (АСІТ). Також лікар проводить діагностику, лікування та профілактику серцево-судинних захворювань, електрокардіографію, розшифрування електрокардіограми.
JMC Медичний центр (Лівобережний філіал)
вул. Генерала Захарченко 10 на карті
Індустріальний
JMC (ДжіЕмСі)
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті
Лікар Педіатр Мудренко Ганна Володимирівна на Doc.ua
Лікар педіатр, володіє технікою масажу, динамічної гімнастики і акватренінг. Спеціалізується на лікуванні дітей, які страждають патологіями дихальної системи, шлунково-кишкового тракту, а також проводить ефективне усунення інфекційних захворювань.
Здорове поколение на ж / м Тополя
Запорізьке шосе, 38на карті
Шевченківський
Лікар Неонатолог, Педіатр Топчий Леся Вікторівна на Doc.ua
Лікар веде педіатричний прийом. Діагностує і займається лікуванням інфекційних захворювань у дітей, в тому числі новонароджених. Консультує з питань грудного вигодовування та вакцинації. Допомагає побороти такі хвороби і патології, як: вітряна віспа, краснуха, жовтяниця, бронхіт і алергічні реакції у дітей
Лікар Педіатр, Терапевт Шистопал Тетяна Петрівна на Doc.ua
Заслужений лікар України, проводить діагностику, лікування і профілактику хвороб у дітей всіх вікових груп (бронхіальної астми, гастриту, жовтяниці, епідидиміту, грипу, бронхіту, пневмонії та ін.). Веде медичний нагляд за часто хворіючими дітьми. Готує маленьких пацієнтів до дитячого садку і школи.
Лікар Педіатр Таран Христина Едуардівна на Doc.ua
Лікар-педіатр займається комплексним наглядом за здоров'ям дітей, питаннями вакцинації і грудного вигодовування, дитячою диспансеризацією, терапією гострих і хронічних хвороб дихальних шляхів, системи травлення, сечовивідних органів і т.д.
Лікар Педіатр, Інфекціоніст, Фтизіатр Василенко Дмитро Васильович на Doc.ua
Дмитро Васильович – веде дитячий прийом. Лікар спеціалізується на інфектології, фтизіатрії та педіатрії. Здійснює плановий огляд, складання графіка вакцинацій та інше. Лікує порушення травної системи, глистяні інвазії, запальні та інфекційні захворювання дихального тракту.
Медичний центр «Ала атлантіс»
Повторный прием – 280 грн.
м. Дніпро, пр-т Гагаріна, 165на карті
Соборний
Виклик додому
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 9 chevron_right