Дніпро

Сторінка 3: Педіатри в Дніпрі

Лікар Гомеопат, Педіатр, Лікар нетрадиційної медицини Мазур Наталія Вікторівна на Doc.ua
Займається діагностикою та спектральним коригуванням організму, використовуючи програмно-апаратний комплекс біорезонансної терапії.
Лікар Педіатр, Неонатолог Дупленко Наталія Валеріївна на Doc.ua
Педіатр, неонатолог, лікар вищої категорії, головний лікар медичного центру "Здорове покоління". Спеціалізується на лікуванні дітей з перинатальною патологією, консультуванні з питань грудного вигодовування, лікуванні інфекційних захворювань і ін.
Лікар Педіатр Лізякіна Людмила Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-педіатр з 37-річним досвідом роботи, завдяки якому ефективно проводиться лікування простудних, гастроентерологічних та інфекційних захворювань у дітей дошкільного та шкільного віку. Займається складанням календаря вакцинацій. Людмила Анатоліївна має сертифікат по гомеопатії.
Лікар Педіатр Шевчук Ольга Василівна на Doc.ua
Ольга Василівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні дитячий захворювань. Займається лікуванням гострих респіраторних вірусних інфекцій, бронхіту, риніту, отиту, фарингіту та ін.
Лікар Педіатр Забашная Татьяна Сергеевна на Doc.ua
Лікар-педіатр займається комплексним наглядом за здоров'ям дітей, дитячої диспансеризацією, терапією гострих і хронічних хвороб дихальних шляхів, системи травлення, органів сечовидільної системи
Лікар Педіатр Гарич Наталія Іванівна на Doc.ua
Лікар педіатр першої категорії, стаж роботи якого складає більше 35 років, що забезпечує максимально ефективну допомогу при хворобах дітей, а також високоінформативні консультації батьків щодо догляду та харчування дітей до 1 року. Проводить лікування органів дихання, шлунково-кишкового тракту, гострих респіраторно-вірусних інфекцій.
Лікар Педіатр, Сімейний лікар Крамаренко Наталія Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на педіатрії та сімейній медицині. Лікує такі захворювання, як: гострі респіраторні захворювання, бронхіт, пневмонія, анемія, рахіт, білково-енергетична недостатність
Лікар Педіатр Паденко Наталія Петрівна на Doc.ua
Лікар педіатр, який працює з такими проблемами, як захворювання трахеї, носоглотки, легенів, бронхів, шлунково-кишкового тракту, а також інфекційні хвороби. Проводить консультації щодо гігієни, догляду та харчування дітей до року, а також стежить за вагою і розвитком немовлят, гарантуючи проведення обов'язкових щеплень в необхідні терміни.
Лікар Нефролог, Педіатр Вакуленко  Людмила  Іванівна на Doc.ua
Доктор медичних наук
Людмила Іванівна – лікар педіатр, нефролог вищої категорії, доктор медичних наук. Лікує такі захворювання: бронхіт, пневмонія, анемія, функціональні захворювання шлунково-кишкового тракту. Як дитячий лікар нефролог займається лікуванням таких станів: інфекції сечової системи, пієлонефрит, гломерулонефрит, кристалурії, хронічна хвороба нирок, діабетична нефропатія, ураження нирок при системних захворюваннях, спадкові та вроджені нефропатії, нефрогенна артеріальна гіпертензія. Стаж роботи педіатром – 32 роки, дитячим нефрологом – 11 років.
Лікар Алерголог, Педіатр, Кардіоревматолог Шумна  Таміла  Євгенівна на Doc.ua
Доктор медичних наук
Таміла Євгенівна – лікар вищої категорії, доктор медичних наук. Займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань у дітей. Оцінкою, моніторингом та корекцією загального стану, фізичного та психомоторного розвитку. Оцінка та корекція харчування з харчовою алергією. Проведення шкірного алерготестування. Підбір та проведення алерген-специфічної імунотерапії (АСІТ). Також лікар проводить діагностику, лікування та профілактику серцево-судинних захворювань, електрокардіографію, розшифрування електрокардіограми.
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 chevron_right