Дніпро

Гомеопати в Дніпрі

Сьогодні, 27 Квітня
Лікар Гомеопат, Педіатр, Лікар нетрадиційної медицини Мазур Наталія Вікторівна на Doc.ua
Займається діагностикою та спектральним коригуванням організму, використовуючи програмно-апаратний комплекс біорезонансної терапії.
Медін, центр інформаційної медицини
пр. К. Маркса, 68на карті
Шевченківський
Лікар Гомеопат, Терапевт Кононенко Ольга Генрихівна на Doc.ua
Ольга Генріхівна - лікар-терапевт, який володіє методом класичної гомеопатії. Спеціалізується на гомеопатичному лікування гострих і хронічних захворювань: хвороб лор-органів, дихальної, травної систем, печінки, сечостатевої сфери, серцево-судинних, неврологічних захворювань, захворювання шкіри, хвороб обміну речовин, ендокринних розладів, гіпоіммунних станів, алергічних захворювань.
Лікар-гомеопат Кононенко О.Г.
вул. Свердлова, 6, каб. 18на карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Лікар Гомеопат, Педіатр Сиротенко Ніна Павлівна на Doc.ua
41рік досвіду
Гомеопат, педіатр, має понад 20 років досвіду роботи в гомеопатії, сфера професійної діяльності - гомеопатичний прийом дорослих пацієнтів і дітей, призначення та корекція гомеопатичної схеми лікування.
Лікар Дієтолог, Гомеопат Ковальова Наталія Миколаївна на Doc.ua
Дієтолог, гомеопат, у своїй професійній діяльності спеціалізується на нормалізації обміну речовин в організмі пацієнта, за допомогою корекції харчування, режиму дня, рівня фізичних навантажень разом з психологічним і, за бажанням пацієнта, гомеопатичним супроводом.
Здорове поколение на ж / м Комунар
вул. Набережно Заводська, 123 дна карті