Дніпро

Сторінка 4: Дерматологи в Дніпрі

Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Тимченко Дарина Сергіївна на Doc.ua
Дарина Сергіївна проводить діагностику стану шкіри, підбір косметичних процедур і косметики для догляду, виконує чистку обличчя і спини при акне або в якості звичайного догляду, також виконує такі процедури, як: пілінги, маски, біоревіталізація, мезотерапія, PRX-терапія, плазмоліфтінг, масаж косметичний (особа, зона декольте, руки), кріомасаж
4.7
Лікар Дерматолог Савченко Катерина Анатоліївна на Doc.ua
Лікар займається лікуванням грибкових уражень шкіри і нігтів, вугрової хвороби, псоріазу, розацеа, себорейного дерматиту та ін. Видаляє доброякісні новоутворення шкіри (родимки, папіломи, кератоми), виконує доглядові процедури (чищення, пілінги)
Лікар Косметолог, Дерматолог Коваленко Наталія Миколаївна на Doc.ua
Наталія Миколаївна виконує різні процедури по косметології та дерматології. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні дерматологічних захворювань, в тому числі акне, мікозів, пігментних порушення, алергічних висипань
Лікар Дерматолог, Косметолог Догонова Ліна Станіславівна на Doc.ua
Дерматолог-косметолог. Доктор володіє естетичними і ін'єкційними методиками. Розробляє індивідуальну схему косметологічних процедур для кожного пацієнта. Виконує чистку обличчя, долгядові процедури, реконструкцію волосся, мезотерапію.
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Косметолог Чумак Денис Костянтинович на Doc.ua
Дерматовенеролог спеціалізується на діагностиці та лікуванні шкірних захворювань алергічної, грибкової, вірусної, паразитарної природи, проводить косметологічні процедури: кріопілінг, мезотерапію, біоревіталізацію, плазмоліфтинг і т. д. Допомагає позбутися від вугрової висипки і вирішити проблеми з волоссям, а також спеціалізується на контурній пластиці , видаленні новоутворень на шкірі різними методами
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Бібіков Володимир Анатолійович на Doc.ua
31рік досвіду
Лікар дерматовенеролог вищої категорії Бібіков Володимир Анатолійович має великий досвід роботи, проводить діагностику і лікування таких захворювань як: ЗПП, акне, псоріаз, атопічний дерматит, грибок шкіри (дерматофітіях), демодекоз, дерматит, розацеа, вугрі
Лікар Дерматолог, Косметолог Титаренко Олена Сергіївна на Doc.ua
Лікар дерматолог вищої категорії, спеціалізується на дерматовенерології і дерматокосметології (дорослої та підліткової). Його головні обов'язки: лікування грибка шкіри, псоріазу, себореї, дерматиту, розацеа і інших захворювань шкіри.
Здорове поколение на ж / м Комунар
вул. Набережно Заводська, 123 дна карті
Новокодацький
Здорове поколение на ж / м Тополя
Запорізьке шосе, 38на карті
Шевченківський
Лікар Дерматолог Агафонов Володимир Михайлович на Doc.ua
Володимир Михайлович веде прийом дорослих і дітей з народження.
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Музика Лариса Вікторівна на Doc.ua
31рік досвіду
Лікар-дерматовенеролог. Проводить консультативний прийом і здійснює діагностику і лікування гострих і хронічних захворювань шкірного покриву і похідних - волосся, нігтів, а також слизової оболонки. Лікування проводиться як хірургічним методом, так і за допомогою медикаментів.
Елласес
Дерматоскопія – 200 грн; Трихоскопія – 200 грн;
проспект Пушкіна, 11, офіс 79на карті
Центральний
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right