4.6
8 відгуків

Дніпролаб на вул. Велика Житомирська

У філії діагностичного центру «Дніпролаб» по вул. Велика Житомирська проводять ультразвукові та ендоскопічні дослідження на сучасній апаратурі ще

• Сб-Нд: 8:00-19:00

вул. Велика Житомирська, 14. На карті

Шевченківський , м.Золоті ворота

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

У відділенні за адресою вул. В.Житомирська,14 проводяться ультразвукова та ендоскопічна діагностика.

Ендоскопічні дослідження (ФГДС) виконується на висококласному обладнанні фірми Olympus (Японія), швидко і безболісно проводяться гастроcкопія і колоноскопія. Безболісність досягається введенням пацієнта в стан медикаментозного сну. Препарати, що застосовуються для введення пацієнта в стан медикаментозного сну, перевірені і абсолютно безпечні. Під час процедури пацієнт знаходиться під наглядом професійного лікаря-анестезіолога.

Види ендоскопічних досліджень:

• Відеоезофагогастродуаденоскопія (ВЕГДС)
  • Відеоколоноскопія (ВКС)
  • Біопсія

Для ультразвукової діагностики у «Дніпролабі» по вул. Велика Житомирська використовуються найновіші італійські ультразвукові апарати MyLab 80 (Esaote). Дане обладнання забезпечує неперевершену якість одержуваної картинки, доступ до широкого спектру дослідницьких режимів (кольоровий, енергетичний допплер тощо), можливість проведення досліджень зовнішніми та порожнинними датчиками тощо.

Перелік діагностичних послуг, що надаються спеціалістами «Дніпролаб» на вул. Велика Житомирська:

• Щитовидної /передміхурової (і насіннєвих бульбашок)/молочної залози
  • Нейросонографія
  • Еластографія
  • Цервікометрія
  • ЕКГ

Мені сподобався персонал,  приїхали трішки раніше, процедура відбулася в назначений час. Лікар який проводив  Відеоезофагогастродуаденоскопія спочатку проконсультувала, дізналась всю інформацію , якісно провела процедуру і надала необхідні поради. Нам все сподобалось

Анна, 14.11.2021

В клініці дуже холодно! Я не знаю, як там працюють лікарі, не можливо знаходитися в приміщені.

Тетяна, 30.11.2019

Ужасно!!!!! Приехала на УЗИ для беременных по адресу Большая Житомирская 14, из за пробок опаздывал на 5-10 минут, с врачем мы оказывается разминулись, причём ей звонили медсестрички , а она даже не брала трубку! Имя этого врачя Ярош Елена. Причём ко мне с 8 утра вызванивали для того что бы записать на приём сюда. Дорогие друзья! И ОПЛАТА та не маленькая 370 грн! Мне ничего не смогли предложить на взамен!!!!в итоге я опять на такси ехала в другой мёд центр где меня вписали в график работы, из за меня врачь не пошла на обед, что бы меня принять и я заплатила на минуточку 220 грн!!!рекомендую вам ехать на воздухофлотский проспект 52!!!! Там хорошие специалисты, что уважают людей и идут на помощь, когда в этом нуждаються

Елена, 19.01.2017

вул. Закревського, 42А.

вул. Лондонська, 16.

вул. Оптимістична, 1.

вул. Тростянецька, 8Д.

просп. Бажана, 12 (1 поверх).

вул. Вишгородська, 21.

пр. Червоної Калини, 20.

пр. В. Івасюка, 27.

вул. Братства Тарасівців, 5 .