Дніпролаб на Троєщині

• Оплата карткою,

"Дніпролаб" - медична діагностика для всієї родини! Діагностичний центр Дніпролаб вже більше 15 років займає топові позиції серед медичних центрів в таких містах як Київ, Чернігів, Черкаси, Фастів, Бровари. У медичній лабораторії Дніпролаб Ви зможете за доступними цінами в максимально короткі терміни здати аналізи ще

• Вс: 9:00-13:00

пр. Червоної Калини, 20. На карті

Деснянський , м.Дарниця, м.Чернігівська, м.Лісова

Філія медичного діагностичного центру «Дніпролаб» розташована на Троєщині на проспект Червоної Калини, 20 ( в минулому проспекті Маяковського, 20).

У діагностичному центрі використовується виключно сучасне обладнання, представлене у вигляді УЗД-апаратів від компанії «Esaote».

Даний УЗД-апарат має високу якість візуалізації, підвищену продуктивність і експлуатаційну гнучкість. Всі ці характеристики дозволяють йому бути високоінформативною діагностикою.

У філії діагностичного центру «Дніпролаб» по вул. Червоної Калини, 20 проводять дуплексне сканування, пренатальну діагностику на всіх термінах вагітності та інші ультразвукові дослідження, проведення та можна отримати  консультацію лікарів таких як:

• лікаря акушера-гінеколога;
  • консультація кардіолога

На відділення за адресою вул. Червоної Калини, 20 також можна провести електрокардіограму. Дослідження проводиться на триканальному електрокардіографі призначений для реєстрації ЕКГ у пацієнтів дорослого та дитячого віку. Кардіограма, що записується 3-канальним електрокардіографом, може допомогти в аналізі та діагностуванні серцевих захворювань.

З пренатальної діагностики

• комплексної допологової діагностики плода з метою виявлення різноманітних патологій ще на стадії розвитку всередині утроби матері.

Серед послуг пренатальної діагностики:

• УЗД у І, ІІ, ІІІ триместрах;

З ультразвукової діагностики

• методики неінвазивного (не порушуючи цілісних покривів) обстеження, вдаючись до використання ультразвукових хвиль. Дані дослідження проводяться за допомогою абдомінального датчика (який не проникає в організм) та транвагінального / ректального (при якому дослідження проводиться безпосередньо в організмі).

Серед послуг представлено ультразвукове дослідження:

• щитовидної /передміхурової (і насіннєвих бульбашок)/ молочної залози;
  • органів малого таза/черевної порожнини;
  • нирок;
  • сечового міхура;
  • органів калитки
  • суглобів;
  • фолікулометрія
  • ехокардіографія;
  • ЕКГ

За допплерографією (дуплексним скануванням) – одна з методик дослідження за допомогою ультразвуку, при якому використовується ефект Допплера, заснований на зміні частоти хвиль залежно від положення об'єкта.

Види доплерографії:

• магістральних судин;
  • брахіоцефальних судин;
  • дупплексне сканування:
  • артерій верхніх/нижніх кінцівок;
  • вен нижніх кінцівок

Ввічливе відношення, діагностику провели швидко та професійно.

Павліна, 08.04.2024

Дуже сподобалася клініка.Все пройшло нормально.

Сулейман, 29.03.2024

Від керівника до медсестри-це найгірша клініка. 27 березня не змогла здати аналіз через передчасне закриття лабораторії за адресою вул. Братиславська 14б. О 13-45 співробітника на місці не виявилося. У кол центрі надали хибну інформацію про те, що причина закриття-технічні неполадки. Як повідомила згодом ст. медична сестра співробітника лабораторії було відпущено з робочого місця з особистих причин. Питання до керівництва - чому ваша жаліслива старша медсестра не підмінила співробітника? Чому я не змогла здати аналіз, який на нещастя сплатила онлайн? Можу точно сказати, що не потребую Ваших вибачень. Що за керівник, якщо в організації немає елементарного порядку та поваги до відвідувачів.

Ляшенко Олена, 28.03.2024

Сподобалася клініка. Пройшло все чудово. Обслуговування у клініці дуже хороше.

Любов, 15.03.2024

Діагностику провели добре, але лікар діагностики постійно відволікалася і відповідала на дзвінки. Я вважаю, що це не повинно бути під час прийому, потрібно бути уважним і займатися тільки пацієнтом

Тетяна, 14.03.2024

вул. Закревського, 42А.

вул. Лондонська, 16.

вул. Оптимістична, 1.

вул. Тростянецька, 8Д.

просп. Бажана, 12 (1 поверх).

вул. Вишгородська, 21.

пр. В. Івасюка, 27.

вул. Братства Тарасівців, 5 .

Київ, бульвар Кольцова, 14Ж.