Добробут на Сікорського

Наш центр оборудован ультрасовременным высокоточным диагностическим оборудованием от ведущих мировых производителей медицинской техники. Кроме этого, у нас есть возможность проведения всех необходимых современных лабораторных исследований для контроля за состоянием здоровья. Таким образом, у нас вы сможете получить полный комплекс необходимых диагностических исследований в максимально короткие сроки. ще

• Пн-Сб: 8:00-19:00
  • Нд: вихідний

вул. Сікорського, 1 (Житловий комплекс «Зелений острів 1»). На карті

Шевченківський , м.Берестейська

Діагностика відіграє важливу роль у підтвердженні чи встановленні діагнозу, а й у виборі тактики лікування, і навіть відстеження прогресу кожному з етапів одужання.

Наш центр обладнано ультрасучасним високоточним діагностичним обладнанням від провідних світових виробників медичної техніки. Крім цього, ми маємо можливість проведення всіх необхідних сучасних лабораторних досліджень для контролю за станом здоров'я. Таким чином, у нас ви зможете отримати повний комплекс необхідних діагностичних досліджень у максимально короткий термін.

У нас можна пройти такі дослідження:

• спірографія,
  • повний спектр ультразвукових досліджень дорослих та дітей,
  • кольпоскопія,
  • Дерматоскопія.
  • діагностика Лор-захворювань,
  • вакцинація,
  • інфекційні захворювання.

Я очікувала що клініка тільки відкрилася, а насправді там меблі й те все старе. Пошарпані стільчики. Лежиш на пошарпаному матраці.

Вікторія, 20.08.2020

Всё прошло хорошо, врач компетентный, замечательно провёл осмотр.

Ева, 22.10.2018

Все мне сделали, все дали, распечатали, все хорошо.

Екатерина, 18.10.2018

Хороший, внимательный УЗИ-ст и комфортная обстановка.

Владимир, 29.09.2018

Дуже хороша лікарка, молода, проте розумна. Дякуємо.

Олександра, 05.09.2018

проспект Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 16-В.