Відгуки про діагностичний центр Universum Clinic (Універсум Клінік) на Тараса Шевченка, 27

• Паркінг,
  • Оплата карткою,
  • Сб-Вс: 9:00-20:00

бул. Тараса Шевченка, 27. На карті

Шевченківський , м.Вокзальна, м.Університет

Діагностику провели добре, ми задоволені, нам все сподобалося

Лідія, 15.04.2024

Мені дуже сподобалася клініка. Все відбулося просто чудово, все дуже добре було.

Валентина, 14.03.2024

Клініка комфортна, діагностику провели вчасно та надали результати, дякую.

Данило, 20.02.2024

Все сподобалось - гарний сервіс, усі посміхаються, дуже зручно, усе зроблено для комфортного перебування.

Владислав, 17.02.2024

Все було добре, клініка сучасна, чиста, молоді спеціалісти, молоді, усміхнені.

Карина, 13.02.2024

Сподобалась клініка. Все пройшло швидко і комфортно. У клініці дуже  привітний персонал.

Олександра, 26.01.2024

Візит пройшов швидко, чітко, без зайвих запитань та проблем.

Поліна, 26.01.2024

Все пройшло доволі швидко і комфортно. Все сподобалось у клініці.

Владислав, 24.01.2024

Сподобалась клініка. Все гарно. Добре все пройшло.

Валерій, 23.01.2024

В клініці чисто, доброзичливо, все швидко, без затримок, і комфортно.

Ігор, 18.01.2024

Все мене влаштувало. Все було супер. Швидко і  якісно все пройшло.

Юрій, 17.01.2024

Комфортна клініка, все якісно і зручно, дякую.

Ольга, 11.01.2024

Сподобалось, що швидко зробили потрібне обстеження.

Ігор, 03.01.2024

Усе пройшло нормально, швидко зробили, надали висновок. Усе добре.

Владислав, 13.12.2023

Чудова клініка. Гарні адміністративні компоненти та обладнання у клініці дуже сучасне і хороше.

Володимир, 12.12.2023

Перший раз була у клініці. В загальному мені сподобалось. Якість обслуговування дуже хороша.

Світлана, 06.12.2023

Не змогла самостійно знайти клініку, тому зателефонувала їм, але людина, що відповіла на дзвінок, повела себе по хамськи. До того ж висновок обіцяли вислати одразу на електронну пошту, але його досить не має.

Дана, 05.12.2023

В клинике делала диагностику. Специалист, которая мне проводила процедуру, очень внимательная, очень общительная, доступно все рассказала, приятная в общении, я получила хорошие советы. Специалист мне очень понравился, процедуру провели аккуратно, безболезненно

Любовь, 27.11.2023

Було комфортно, лунала гарна музика й взагалі гарний сервіс.

Владислав, 23.11.2023

Була в клініці для УЗД плевральної порожнини, але чомусь, не попередивши, мені вирішило зробити більш коштовне УЗД легень, й коли я прийшла сплачувати я була неприємно здивована, що я повинна оплатити більше, ніж розраховувала. Самою діагностикою залишилась задоволеною - сам лікар мені сподобався, він усе мені пояснив, був контактним, але дуже не сподобалось як себе повели адміністратори, на питання чому я повинна оплатити саме цю суму, відповіли, що в них такі ціни, й більше не звертали на мене уваги та займались своїми справами. До того ж мене захворювання легень, а в них стоїть потужна ароматична система, й мені було досить важко там знаходитись.

Александра, 21.11.2023

Усе пройшло як треба, залишився задоволеним.

Владислав, 15.11.2023

В клинике чисто, приняли хорошо, быстро. Остался доволен визитом.

Єгор, 10.11.2023

Гарне та швидке обслуговування, провели діагностику за часом. Персонал привітний, в клініці комфортно. Візит пройшов добре.

Анастасія, 15.10.2023

Не складно знайти, в приміщеннях дуже чисто, швидко зробили флюорографію, ввічливий персонал.

Микола, 13.10.2023

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів чемний та професійний персонал. За потреби звертатимусь ще. Рекомендую.

Микола, 23.02.2023

вул. Володимира Винниченка (раніше Ю. Коцюбинського), 4.