Відгуки про діагностичний центр Гармонія здоров'я на В. Чорновола

• Пн-Сб: 8:30-20:30
  • Нд: 9:00-18:00

вул. Вячеслава Чорновола, 12. На карті

Шевченківський , м.Лук'янівська

Все було добре, дуже швидко, всі нюанси по діагностиці вирішили, висновок роздрукували, візит в клініку сподобався

Марія, 11.07.2024

Я задоволений візитом, все сподобалося, не маю зауважень.

Андрій, 09.07.2024

Все дуже добре було у цій клініці. Всі лікарі компетентні та професійні. Немає ніяких суттєвих мінусів у цієї клініки.

Євгенія, 04.07.2024

Клініка дуже  сподобалася.Дуже все чудово було, прекрасне відношення було зі сторони лікарів та медперсоналу до пацієнтів. Досить зручне та комфортне перебування було у клініці, ніяких запитань взагалі немає до цієї клініки, все пройшло на відмінно. Дякую.

Сергій, 18.06.2024

Все було дуже добре, на найвищому рівні, візит влаштував, консультація сподобалася, звертатимемося, в разі потреби, дякую.

Георгій, 06.06.2024

Дуже комфортно було у цій клініці. Все пройшло добре.

Олександра, 23.05.2024

Все було в порядку, задоволений проведенням діагностики.

Євгеній, 22.05.2024

Дуже гарний сервіс, дякую, що знайшли для мене можливість діагностики і дякую клініці за обслуговування.

Володимир, 22.05.2024

Зустріли та провели діагностику професійно, залишився усім задоволеним.

Ігор, 13.05.2024

Можу поставити п'ятірку, діагностику провели максимально добре. Дякую.

Андрій, 13.05.2024

Все сподобалося  і все влаштовує, клініка сподобалася, зауважень до персоналу не було

Ганна, 11.05.2024

Лікар діагностики професіонал, обладнання супер, візитом в клініку задоволені

Микола, 09.05.2024

В клініку зверталася перший раз, клініка сучасна, охайна. Лікар діагностики ввічливий. На ресепшен дівчата на всі питання відповіли, все було добре, клініка сподобалася

Оксана, 06.05.2024

Лікар, що робив УЗД, був професійний, гарна клініка, й обладнання гарне.

Каріна, 08.04.2024

Гарно обслужили, докладно пояснили побачене під час діагностики. Візитом залишилась задоволеною.

Галина, 07.04.2024

Дуже все сподобалося у цій клініці.Все дуже гарно було.

Валентина, 06.04.2024

Все сподобалося у цій клініці, все було дуже добре.Лікар що проводив діагностику дуже уважний, кваліфікований, професійний фахівець. Загалом ця клініка дуже мені сподобалася.

Людмила, 06.04.2024

Мені все дуже сподобалося у цій клініці.

Богдан, 02.04.2024

Була на прийомі та діагностиці, все влаштувало, дякую.

Лілія, 26.03.2024

Нам дуже сподобалася клініка, всі послуга були надані

Анатолій, 18.03.2024

Сподобалася клініка, відбулося все чудово.

Анонімно, 16.03.2024

Хороші клініка, все пройшло чудово. Дуже задоволена роботою працівників у клініці. Все було дуже добре.

Любов, 16.03.2024

Сподобалася клініка, все пройшло  добре. Все було нормально, ніяких серйозних недостатків у цій клініці не побачив.

Микола, 10.03.2024

Нормальна клініка, часто звертаюся у цю клініку за допомогою. Тому мені тут все подобається.

Надія, 04.03.2024

Довелося довго чекати на висновок лікаря і дуже весока вартість послуг.

Наталія, 02.03.2024