4.7
6 відгуків

Медичний діагностичний кабінет «Еластометр»

Спеціалісти діагностичного кабінету «Еластометр» проводять високоспеціалізовану діагностику дифузних уражень печінки (при гепатитах, цирозах, гепатозах, цукровому діабеті, зайвій масі тіла та ін.). Ці дослідження включають ряд діагностичних обстежень: визначення стадії фіброзу печінки — еластографія печінки, ультразвукова еластографія печінки апаратом «Фіброскан», cтеатометрія — визначення стадії жирової інфільтрації печінки. Також проводиться ультразвукова діагностика органiв черевної порожнини та органів малого тазу ще

• Нд: вихідний

вул. Салютна, 1-Б. На карті

Шевченківський , м.Нивки, м.Сирець

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Медичний діагностичний кабінет эластографії "Еластометр" спеціалізується на діагностиці дифузних уражень печінки і інших органів (при гепатитах, цирозах, гепатозах, цукровому діабеті, надмірній масі тіла). Нові неінвазивні методи досліджень в установі дозволяють пройти необхідну діагностику і підтвердити або виключити фіброз печінки і цироз.

Діагностичні дослідження печінки:

• ультразвукова еластометрія, доповнена доплерографією судин
  • визначення кількості жирової інфільтрації печінки (стеатометрія)
  • традиційне УЗД
  • транзієнтна еластометрія апаратом "Фіброскан", фірма Ехосенс (Франція)

Еластографія і еластометрія допомагає дізнатися, наскільки сильно пошкоджена печінка, навіть при невиражених структурних дифузних змінах.

Проводиться ультразвукова діагностика:

• органів черевної порожнини
  • кровотоку печінки і черевної порожнини (доплерографія)
  • нирок, щитоподібної залози з еластографією
  • молочних залоз з еластографією
  • органів малого тазу (матка, яєчники)
  • трансвагінальне обстеження
  • передміхурової залози

Лікарка уважна та приємна, ретельно провела еластографію щитовидки.

Лариса Жук , 25.12.2020

вул. Амосова, 5а (клінічний корпус на базі ДУ Інститут епідеміології та інфекційних хвороб Л. В. Громашевського).