Відгуки про діагностичний центр МЦ «Mediland»

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

вул. Маршала Рибалка, 11-Б. На карті

Шевченківський , м.Лук'янівська

Візит пройшов саме так, яка повинен був пройти.

Наталія, 16.07.2024

Мені дуже все сподобалося, все спокійно, без шуму, все було чітко, діагностику провели добре, я задоволена

Ірина, 09.07.2024

Мені було дуже важливо зробити МРТ як можна раніше, я просила про це, й коли звільнилось місце, мені зателефонували з клініки й запропонували прийти на день раніше, чому я буда дуже задоволена, й коли я приїхала у призначений день, мене прийняли вчасно без затримки, усе відбулось за планом.

Оксана, 01.07.2024

Все нормально було, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую.

Денис, 27.06.2024

Сподобалась лікарка, що проводила мені МРТ (Катерина здається) й лаборант дуже чуйний.

Дар'я, 26.06.2024

Все було чудово, дуже сподобалося, все було швидко, комфортно, я задоволена візитом

Таміла, 20.06.2024

Хороше обслуговування, візит в клініку сподобався

Павло, 18.06.2024

В клініці дуже уважні лікарі і персонал, зауважень не було

Ганна, 07.06.2024

Діагностика проведена якісно. оцінюю на найвищій бал, все на високому рівні. Дякую.

Наталія, 29.05.2024

Дуже хороша клініка, гарний сервіс, все було швидко і чітко, дуже оперативно. Надалі буду звертатися в клініку ще

Ірина, 27.05.2024

Все влаштувало, обслуговувнням задоволений, звертатимуся і надалі, дякую.

Кенуль, 20.05.2024

Все було класно, всі привітні. Єдине, коли прийшов, працювало одне віконечко і велика черга на ресепшен

Остап, 09.05.2024

Гарна клініка, набагато краще ніж "Добробут".

Валентина, 03.05.2024

Клініка нам дуже сподобалася. Наш візит пройшов чудово.

Ірина, 02.05.2024

Лікар УЗД відповідав на всі мої запитання, все коментував по кожному місцю, все сподобалося, візитом в клініку задоволена

Ангеліна, 25.04.2024

Все було чітко, зрозуміло, в призначений час. Я задоволена візитом в клініку

Наталія, 15.04.2024

Задоволена проведенням обстеження, клініка комфортна, дякую.

Людмила, 09.04.2024

Все сподобалося у цій клініці. Все було добре.

Ольга, 06.04.2024

Швидко видали результат Флюорографії, сподобався якості клініки, працює привітний та ввічливий персонал. Це найкраща клініка в яких я бувала.

Ангеліна, 20.03.2024

Приняли вовремя, быстро выдали описание. Визитом в клинику осталась вполне довольна.

Наталія, 20.03.2024

Клініка дуже сподобалася, дуже гарна, приємний персонал. Дуже гарний лікар діагностики, нам дуже сподобався. Плануємо в клініку звертатися і надалі на консультації

Володимир, 18.03.2024

Гарна клініка, персонал ввічливий, лікар діагностики сподобався

Максим, 09.03.2024

Дуже сподобалася клініка.  Все добре пройшло.

Марина, 02.03.2024

Все добре пройшло. Дуже приємний персонал у клініці. Також було приємно перебувати у клініці. Дуже все сподобалося.

Єлізавета, 02.03.2024

У клініці дуже комфортно. Я не вперше уже в цій клініці. Понад сім років уже відвідую цю клініку, тому вона мені дуже сильно подобається.

Анна, 26.02.2024

Ул. Льва Толстого 9-А . На карті

ул. Алма-Атинская, 39а. На карті

Днепровский

ул. Рижская, 73 Г. На карті

ул. Новоконстантиновская, 15/15. На карті

Подольский

ул. Левка Лукьяненко, 14 (КНП "Консультативно диагностический центр" Оболонского района). На карті

Оболонский