МЦ «Mediland»

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Клініка «Меділенд» надає послуги за такими напрямками медицини, як хірургія, флебологія, гінекологія, мамологія, неврологія, ендокринологія, проктологія та ін. В клініці проводяться інструментальні дослідження (колоноскопія, фолікулометрія, ехогістеросальпінгографія, УЗД, дуплексне сканування) на найбільш сучасному обладнанні, забезпечуючи високу точність діагностики. ще

вул. Маршала Рибалка, 11-Б. На карті

Шевченківський , м.Лук'янівська

У клініці «Меділенд» можна пройти діагностичні процедури на інноваційних апаратах, які в поєднанні з високопрофесійними лікарями забезпечують високий рівень послуг, що надаються. Приємна атмосфера даного медичного закладу і індивідуальний підхід до кожного пацієнта - переваги клініки. У стінах «Меділенда» вся сім'я може при необхідності отримати висококваліфіковану допомогу.

Послуги діагностичного відділення Mediland (Меділенд)

Крім того, в клініці надається унікальна ексклюзивна послуга - УЗД-контроль об'ємно-контурної пластики обличчя.

Послуги, що надаються в «Меділенд»:

• колоноскопія;
  • фолікулометрія;
  • ехогістеросальпінгографія;
  • УЗД: м'яких тканин; щитовидної залози; артерій нирок; статевого члена; сечового міхура; органів мошонки; молочних залоз.
  • УЗД-контроль об'ємно-контурної пластики обличчя (ексклюзивна послуга);
  • УЗД триразовий моніторинг менструального циклу (5-7 дні, 12-14 дні, 21 день);
  • доплерографія: судин органів мошонки; судин шиї; судин нижніх кінцівок і ін .;
  • відеогастродуоденоскопія.

Обладнання Mediland (Меділенд)

Оснащення клініки «Меділенд»:

• колоноскоп;
  • УЗД-апарати останнього покоління, за рахунок чого діагностика проводиться з високою точністю.

Переваги діагностики Mediland:

• великий досвід роботи фахівців;
  • сучасне нове обладнання;
  • зручне місце розташування;
  • приємна, домашня атмосфера і щире бажання персоналу клініки допомогти кожному пацієнту.

Для первинних пацієнтів в клініці передбачені акційні пропозиції, а постійні клієнти можуть користуватися дисконтною накопичувальною системою або програмою лояльності.

Візит пройшов саме так, яка повинен був пройти.

Наталія, 16.07.2024

Мені дуже все сподобалося, все спокійно, без шуму, все було чітко, діагностику провели добре, я задоволена

Ірина, 09.07.2024

Мені було дуже важливо зробити МРТ як можна раніше, я просила про це, й коли звільнилось місце, мені зателефонували з клініки й запропонували прийти на день раніше, чому я буда дуже задоволена, й коли я приїхала у призначений день, мене прийняли вчасно без затримки, усе відбулось за планом.

Оксана, 01.07.2024

Все нормально було, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую.

Денис, 27.06.2024

Сподобалась лікарка, що проводила мені МРТ (Катерина здається) й лаборант дуже чуйний.

Дар'я, 26.06.2024

пр-т. Красной калины, 27/1. На карті

Деснянский

ул. Демеевская, 13. На карті

Подольский

ул. Левка Лукьяненко, 14 (КНП "Консультативно диагностический центр" Оболонского района). На карті

Оболонский

ул. Саксаганского, 39а. На карті