Спеціалізований мамологічний центр

Спеціалізований маммологічний центр, крім клінічних послуг, надає повний спектр діагностичних досліджень в мамології. УЗ-дослідження, скринінги, біопсія та ін. Процедури проводять фахівці, які володіють розшифровкою даних діагностики. Клієнтки центру можуть пройти консультацію та діагностику за направленням лікаря, також приймаються пацієнтки інших клінік ще

пр-т Валерія Лобановського, 17. На карті

Солом'янський , м.Голосіївська, м.Деміївська, м.Вокзальна, м.Васильківська, м.Палац Україна, м.Олімпійська

Діагностика в Спеціалізованому маммологическом центрі

Послуги діагностики

Мамологічний центр пропонує близько десяти видів діагностичних досліджень. Пацієнтка може вибирати: записатися на консультацію до лікаря і, при необхідності, отримати направлення на діагностику або прийти самостійно. Лікарі, які проводять діаностіку, володіють методами розшифровки даних досліджень, тому пацієнтки отримують не тільки «сухі» результати, а й роз'яснення фахівців.

Серед пропонованих досліджень: мамографія, ультразвук, скринінги, цитологічне дослідження, пункція і трепан-біопсія, комп'ютерна томографія, онкомаркери, біохімічні дослідження, гормональні аналізи.

Що покаже УЗД:

• структуру молочної залози
  • підозрілі вогнища з підвищеною або зниженою щільністю, розміром від 1 до 2 мм
  • кровотік в досліджуваній зоні
  • стан регіонарних, пахвових, над- і підключичних лімфовузлів

Дослідження на мамографі показує:

• будь-які відхилення від норми (від 2 мм) на ранній стадії, до появи симптомів
  • динаміку і ефективність лікування

Мамографія проводиться на сучасному обладнанні, тому повністю відсутній ризик для пацієнта і записується на диск і плівку, щоб можна було показати їх лікарю.

Цитологія

За допомогою цитологічного дослідження з'ясовується, який процес йде в молочній залозі. Зазвичай цитологію проводять методом пункції - взяття матеріалу з молочної залози за допомогою шприца. Призначають її у випадках виділень з сосків або при підозрі на запалення або новоутворення.

В отриманому висновку вказують те, які клітини виявлені в матеріалі і яка причина патологічного процесу.

Біопсія

Біопсія призначається в разі, якщо в результаті первинного обстеження були виявлені якісь зміни в молочній залозі, лімфатичному вузлі або м'яких тканинах. Біопсію проводять тільки за суворими показаннями. Можливі два види пункцій: тонкоигольная аспіраційна біопсія ТАБ і трепан-біопсія. У першому випадку взяття матеріалу проходить за допомогою тонкого шприца, у другому - під місцевою анастезії виділяється цілий зразки тканини з залози. Обидві процедури проходять під УЗД-контролем.

Комп'ютерна томографія

В цілому той же рентген, тільки застосовується в мамології виключно для визначення зон ураження організму за межами молочних залоз. У Центрі використовується багатозрізової спіральна комп'ютерна томографія - вона дозволяє зменшити променеве навантаження на організм. Така томографія з внутрішньовенним контрастуванням дає можливість візуалізувати органи і тканини, які більше всіх накопичують рентген-контрастне речовина. Але все-таки призначається подібне дослідження виключно дозовано і в разі потреби.

Клініка дуже сучасна, гарна, зверталася вже не перший раз, зауважень до персоналу не було

Світлана, 26.04.2024

Все пройшло чудово, персонал клініки великі молодці, добрі, привітні. Рекомендую

Тетяна, 18.03.2024

Проведенням діагностики задоволена, все зручно, швидко, дякую.

Романа, 24.02.2024

Діагностику провели швидко і якісно, я задоволена, дякую.

Мегі, 10.01.2024

Візит пройшов дуже гарно, я залишилась задоволеною — окрім того, що зробили маммографію, мене ще й проконсультували. Усе пройшло на високому, належному, професійному рівні.

Уляна, 05.12.2023

ул. Антоновича, 155. На карті