Universum Clinic (Універсум Клінік) на Володимира Винниченка, 4

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Діагностичний центр Universum Clinic (Універсум Клінік) - це злагоджена робота провідних фахівців і комплекс прогресивних технологій у сфері діагностичних досліджень. У центрі проводиться ультразвукова, функціональна діагностика, застосовуються ендоскопічні методи, націлені на дослідження органів і системи для раннього виявлення захворювань. ще

• Сб-Вс: круглосуточно

вул. Володимира Винниченка (раніше Ю. Коцюбинського), 4. На карті

Шевченківський , м.Лук'янівська, м.Золоті ворота

Послуги Universum Clinic (Універсум Клінік)

В діагностичному центрі клініки можна пройти діагностику за такими напрямками:

• ультразвукові дослідження;
  • риноскопія;
  • кольпоскопія;
  • цистоскопія та ін.

Технічне обладнання клініки

Для якісного діагностування органів і систем організму в клініці використовується вдосконалене обладнання останнього зразка:

1. УЗД апарат Phillips iU22 - апарат експертного класу з 4 датчиками з безліччю функцій, які прискорюють дослідження, дозволяючи отримати гранично чіткі зображення з високою якістю.

2. Спірометр SDI Diagnostics Astra 300 дозволяє провести якісну оцінку стану дихальної системи пацієнта за допомогою вимірювання і обчислення всіх основних параметрів дихання і візуалізації процесу дихання.

3. ЕКГ General Electic 5500 - завдяки великому РК-дисплею високої роздільної здатності, унікальним алгоритмам фільтрації шумів і вирівнювання ізолінії FRF забезпечує чудову якість реєстрації ЕКГ. Дозволяє здійснити аналіз та інтерпретацію ЕКГ одночасно.

4. Ріноларінгоскоп Welch Allyn LX-150 - для діагностичних досліджень в отоларингології.

5. Кольпоскоп Wallach з окуляром, який дозволяє оглянути дрібні деталі, значно полегшуючи постановку діагнозу, надає можливість ефективно і своєчасно діагностувати захворювання піхви, шийки матки.

Візитом залишився задоволеним - послугу надали швидко та якісно.

Петро, 08.04.2024

Персонал вежливый, внимательный, в клинике всё чистенько и замечательно.

Юрій, 19.10.2023

В клинике была на УЗИ, доктор понравилась, очень квалифицированная, на все вопросы ответила, буду к доктору обращаться

Марія, 26.01.2022

Дуже довго робили розшифровку! Більше добу.

Назарій, 22.09.2021

Были технические проблемы с холтером. Вернули полную стоимость.

Мирослав, 01.08.2020