Відгуки про діагностичний центр HBMedical (Аш Бі Медікал)

• Пн-Вс: 6:00-23:00

вул. Олександра Довженка, 3. На карті

Шевченківський , м.Шулявська

На прийомі все було добре, приємно було працювати, все пояснили, зорієнтували скільки по часу буде відбуватися діагностика, зауважень не було, залишилася задоволена

Вікторія, 23.06.2024

Прийняли вчасно, обстежили, я задоволений.

Артем, 22.06.2024

Сподобався й те як прийняли, й лікар діагност що проводив мені ЕНМГ.

Іван, 19.06.2024

По перше, я не чекала, не втрачала свій час - прийняли чітко у свій час. Зустріли мене коректно, гарне обслуговування, й сама процедура відбулась чітко, лаконічно, досконало. Мене усе задовольнило.

Богдана, 13.06.2024

Мені дуже все сподобалося у клініці, персонал чудовий, лікарі прекрасні спеціалісти. Загалом мене все повністю задовольнило у цій клініці.

Тетяна, 04.06.2024

Дуже сподобалася клініка. Все пройшло добре.

Микола, 04.06.2024

Клініка дуже сподобалася. Все пройшло нормально, добре. Дуже хороший медперсонал у цій клініці.

Олексій, 03.06.2024

Все у клініці було на рівні європейських стандартів. Загалом діагностика пройшла оперативно, якісно та добре. Дуже сподобалося що висновок прийшов швидко,так як і озвучувалося у клініці.

Іван, 28.05.2024

Прийшов, мене оперативно прийняли, немає черг, робив МРТ, одразу отримав диск. Висока якість обслуговування, усе чисто, привітливий персонал. Візитом залишився повністю задоволений.

Ярослав, 23.05.2024

Дуже швидко все мені зробили, що потрібно було зробити. Довго не довелося чекати на результати обслідування - це дуже сподобалося. Загалом все добре було у цій клініці.

Владислав, 21.05.2024

Все нормально було у клініці. Сама клініка непогана, чиста, комфортна, зручна.

Алла, 21.05.2024

Клінікою задоволений, діагностика проведена якісно, дякую.

Олександр, 17.05.2024

Все було чудово, діагностику провели добре, спокійно, гарне обслуговування, зауважень не було

Сергій, 16.05.2024

Клініка сподобалася, діагностику провели добре, я задоволений, дякую.

Андрій, 13.05.2024

Була у цій клініці вперше, враження залишилося досить позитивне. Дуже сподобалося відношення лікарів та медперсоналу до пацієнтів.

Ірина, 11.05.2024

Все сподобалося, все чітко за розкладом, персонал клініки приємний. Лікар діагностики дуже сподобалося, діагностику провела ретельно і уважно

Вʼячеслав, 03.05.2024

Все чудо, чисто, швидко, зручно, комфортно, персонал привітний

Ольга, 02.05.2024

В клініці все було дуже гарно, всі молодці, лікарі дуже хороші, консультації були дуже гарні, все дуже швидко, супер! Оцінюю роботу лікарів на сто балів!

Анна, 26.04.2024

Клініка дуже сподобалася. Обслуговування у клініці просто чудове, сервіс був на найвищому рівні.

Вʼячеслав, 20.04.2024

Дуже сучасна, комфортна, зручна, простора клініка. Персонал у клініці дуже ввічливий та уважний. Все мені зробили швидко, вчасно та якісно. Загалом ця клініка дуже сподобалася.

Наталя, 19.04.2024

Візитом задоволена - отримала усе, що було потрібно в гарному діагностичному центрі.

Олена, 13.04.2024

Усе пройшло добре, але довелось чекати, тому ставлю клініці чотири.

Анна, 13.04.2024

Не влаштувало те, як ставили катетер, лікар не дезінфікував руки і не вдягав рукавички, наставив синців , також на плівці з результатом розмите зображення, нічого не видно, до того ж виписку з результатом мені не оформили належним чином, хоча я про це просила . До цієї клініки не звертатимуся більше.

Віта, 12.04.2024

Все дуже сподобалося у цій клініці. Пройшло усе прекрасно та швидко.

Олексій, 09.04.2024

Сподобалася клініка. Все було добре у цій клініці. Обслуговування прекрасне, відношення до пацієнтів зі сторони персоналу просто чудове. Я повністю усім задоволена залишилася.

Наталія, 01.04.2024

Ул. Льва Толстого 9-А . На карті