ENDOEXPERT

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Вузькоспеціалізований медичний центр. Основний напрямок ендоскопія. Лікар Гайдар Іван Григорович ендоскопіст вищої категорії. Гастроскопія. Колоноскопія. Відеокапсула. Різноманітні ендосокпічні маніпуляції (біопсія, поліпектомія, хромоскопія, ін'єкції, санація, кліпування, резекції новоутворень, десекції новоутворень, видалення сторонніх тіл, гастростоми, встановлення та видалення зондів для живлення, встановлення та видалення стендів, гемостаз Гастроскопія проводиться під місцевою чи внутрішньовенною анестезією. Колоноскопія лише під внутрішньовенною анестезією. ще

• Пн-Вс: 8:00-20:00

вул. Тургенєвська, 38. На карті

Шевченківський , м.Вокзальна, м.Університет

Медичний центр ENDOEXPERT – професійна команда однодумців та спеціалістів з досвідом роботи понад 17 років. Спеціалізується на ендоскопії різного рівня. Від ендоскопічної діагностики до складних ендоскопічних операцій.

Обладнання експертного класу японського виробника Olympus.

Гастроскопія огляд стравоходу, шлунка та майже всієї дванадцятипалої кишки. Під час гастроскопії можливе проведення аналізу на хелікобактер, аналіз на целіакію, аналіз по Сіднейській класифікації гастритів (OLGA+OLGIM), прицільна біопсія на онкоклітини, видалення поліпів від 0,1 до 5,0 см., цифрова та хімічна хромоскопія, санація, установка зондів для харчування, встановлення малоінвазивним методом гастростом, встановлення стендів при онкології, вилучення сторонніх тіл, легування варикозно розширених вен, гемостаз. Дозволяє діагностувати езофагіт, гастрит, дуоденіт, виразка шлунка, виразка дванадцятипалої кишки, ерозії, онкологія, аномалії розвитку, стан після операцій, рефлюкс.

Колоноскопія - огляд прямої кишки, всього товстого кишечника і частини тонкого. Для комфорту пацієнта колоноскопія проводиться тільки під внутрішньовенною анестезією (медикаментозний сон). Під час колоноскопії можливе проведення біопсії на онкопатологію, видалення поліпів від 0,1 до 5,0 см, цифрова та хімічна хромоскопія, санація, встановлення стендів при онкології, вилучення сторонніх тіл, гемостаз.

Дозволяє діагностувати проктит, сигмоїдит, коліт, поліп прямої кишки, поліп товстого кишечника, ілеїт, гельмінти, сторонні тіла, хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт, онкологію.

Капсульна ендоскопія - огляд тонкого кишечника. Метод дозволяє виявити різні захворювання тонкого кишечника (онкологія, гельмінти, хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт).

Устаткування клініки: Виробник Olympus. Ендоскопічна система EVIS EXERA II

Все сподобалося, персонал привітний, хороший, гарно ставляться до пацієнтів, хороші спеціалісти

Анастасія, 11.02.2024

Залишилась задоволеною - візит відбувся вчасно, якісно, усе зробили добре.

Дар'я, 04.11.2023

ул. Евгения Сверстюка, 11-Б. На карті