Відгуки про діагностичний центр Медіскан Груп

• Чт-Пт: 8:00-20:00
  • Вс: 8:00-16:00

ул. Рижская, 1. На карті

Шевченківський , м.Дорогожичі

Сподобалася нам ця клініка. Все було дуже позитивно та приємно у цій клініці.

Вадим, 09.05.2024

Хороша клініка, персонал та лікарі у клініці дуже гарні професіонали. Провели процедуру швидко та якісно. Клініка повністю мені підійшла по всіх критеріях.

Марина, 25.04.2024

Загалом діагностику зробили мені непогано, як для мене все було якісно. Але забули мені видати диск з моїми результатами обслідування, я мусила ще раз їхати у цю клініку. Це на мою думку було дуже не уважно зі сторони персоналу клініки, це великий мінус, адже потрібно було знову тратити свій час.

Олена, 19.04.2024

Візитом залишилась задоволеною - прийняли вчасно, гарне обслуговування. Одним словом жодних нарікань не маю, усе пройшло чудово.

Ірина, 13.04.2024

Сподобалася клініка, все було чудово. Дуже приємні люди працюють на рецепції. Пройшло все прекрасно.

Ярослава, 06.04.2024

Все було добре у цій клініці. Пройшло все швидко та якісно. Дуже все сподобалося у клініці.Все нормально, комфортно та зручно, привітний персонал у клініці.

Сніжана, 06.04.2024

Візит в клініку сподобався, все було добре

Анжеліна, 05.04.2024

Отличная работа, внимательно, очередей нет, замечаний к персоналу не было

Ганна, 03.04.2024

Якщо ви шукаєте, щоб ціна була нормальна на діагностику і все зробили якісно, то тоді ця клініка  просто ідеальний варіант.Загалом клініка сподобалася, все було нормально у цій клініці.

Олександр, 01.04.2024

Сподобалася клініка, було все нормально у цій клініці. Дуже швидко надали результати обслідування упродовж п'ятнадцяти хвилин - це дуже сподобалося, що не довелося довго чекати.

Олег, 23.03.2024

Сподобалася клініка.Нормально все пройшло.

Олександр, 19.03.2024

Цілком задоволена проведенням діагностики, дякую.

Ольга, 17.03.2024

Зустріла уважна лікарка, зробила УЗД, без очікувань, швидко, якісно. Візит пройшов дуже гарно.

Інна, 12.03.2024

Европейский уровень, чистота, хорошее отношение, всё прошло быстро. Мне понравилось. Хороший кстати врач узист был, толковый, объяснял всё коротко, но ясно, поэтому остался доволен.

Денис, 12.03.2024

Клініка сподобалася, все добре пройшло. Дуже сподобалося також що у клініці всі спеціалісти вузького профілю, тобто фахові лікарі.

Анжеліка, 06.03.2024

Дуже сподобалася клініка. Було все добре, нормально пройшло все.

Сергій, 02.03.2024

В клініці все було приємно, привітно, дуже гарна атмосфера. Лікарі дуже тактичні, приємні. Я вже не перший раз користуюся цією клінікою, мені дуже подобається. Рекомендую і буду надалі користуватися послугами клініки

Світлана, 29.02.2024

Дуже дякую сервісу, ви мені допомогли, також вдячна персоналу клініки, звертатимуся і надалі, рекомендую.

Татьяна, 27.02.2024

До тепер не отримав врезультати, буду змушений звертатися знову з цим питанням, оцінка чотири.

Максим, 24.02.2024

Робила УЗД, дуже гарний, професійний лікар, із яким можна було поспілкуватись, задати питання стосовно діагностики, й наприкінці, ще й рекомендації на майбутнє отримала.

Віта, 17.02.2024

Все ніби нормально, але спілкування персоналу залишає очікувати кращого, адже таке враження, що все робиться через силу, не клієнтоорієнтовано.

Ельвіра, 13.02.2024

комфортно та зручно, задоволений сервісом, дякую.

Володимир, 10.02.2024

Мені сподобалось. Дуже мила, чиста клініка. Персонал дуже класний у клініці. Претензій жодних немає, нічого поганого сказати не можу.

Тетяна, 22.01.2024

Гарно прийняли, черги не було, діагностику провели, все було добре

Галина, 18.01.2024

Візит пройшов чудово - гарне звернення та само ставлення до пацієнта й зовнішній вигляд в реєстратурі й в лікаря.

Віталій, 18.01.2024

бульвар Кольцова, 14д . На карті