Відгуки про діагностичний центр Медіскан Груп

• Чт-Пт: 8:00-20:00
  • Вс: 8:00-16:00

ул. Рижская, 1. На карті

Шевченківський , м.Дорогожичі

Клініка дуже гарно виглядає, чисто, приємна, комфортна, є місця для очікування прийому. Дівчата на ресепшен уважні, все розповіли, в усьому допомагали. Лікар діагностику супер! Лікар все розповів, дуже сподобався прийом у лікаря

Валентина, 25.06.2024

Все було досить адекватно, швидко, просто та без будь-яких проблем.

Володимир, 17.06.2024

Персонал клініки чудово відносився, МРТ провели теж чудово. Рекомендую

Лариса, 09.06.2024

Дуже давно почали користуватися медичними послугами саме цієї клініки. Нам тут все абсолютно підходить, все дуже подобається.

Людмила, 07.06.2024

Я незадоволений проведенням процедури, нечітке зображення, незадоволений лікарем який писав висновок МРТ.

Дмитро, 05.06.2024

Візит пройшов добре, спокійно, лікарі дуже професійні. Я усім залишився задоволеним.

Олександр, 02.06.2024

По перше в клініці прохолодно, можна чекати свого часу (якщо виникне потреба), по друге, дуже велика увага, дуже приємні дівчата, якщо щось не дуже зрозумів, у них можна перепитати, вони спокійно усе розтлумачать, прибиральниця після кожного підмете, підітре. Дуже гарне відношення, залишилась задоволеною.

Галина, 02.06.2024

Можу поставити найвищу оцінку, все добре пройшло, дякую!

Анастасія, 29.05.2024

Клініка сподобалася, не вперше уже користуюся медичними послугами цієї клініки, мені тут все підходить.

Олена, 28.05.2024

Дуже сподобалася клініка. Приємне перебування було у цій клініці.

Галина, 23.05.2024

Все в цілому не погано, задоволений, дякую.

Олександр, 22.05.2024

Клініка дуже сподобалася і лікарі у клініці дуже хороші, теж мені дуже сподобалися.Дякую за чудовий сервіс у цій клініці.

Галина, 18.05.2024

Дуже задоволена, ввічливий персонал, мені все сподобалося, дякую.

Світлана, 15.05.2024

Діагностика відбулась добре, все гарно, я дуже задоволена, хороше обслуговування. Дівчата на ресепшен дуже уважні, молодці. В клініці хороші спеціалісти

Олена, 14.05.2024

Рівень обслуговування оцінюю на трійку, відношення не пацієнтоорієнтоване, надаються малоінформативні інструкції як перед проведенням діагностики так і під час її проведення, це створює дискомфорт.

Віталій, 13.05.2024

Хороше відношення, мені було потрібно зробити ще одне МРТ, й мені в цьому не відмовили. Хороший апарат, хороше ставлення.

Сергій, 12.05.2024

Діагностику провели добре, швидко, якісно. Роботою клініки задоволені

Роман, 09.05.2024

Ідеально все пройшло. Клініка сподобалася, незручно що немає ніякого нормального під'їзду до цієї клініки.Але загалом все добре було у цій клініці.

Андрій, 09.05.2024

Сподобалася нам ця клініка. Все було дуже позитивно та приємно у цій клініці.

Вадим, 09.05.2024

Усе дуже добре організовано, те як зробили мені КТ, я такого ще не бачила! Дуже приємно, чемно, швидко. Ну дуже все добре пройшло.

Ніна, 09.05.2024

Дуже сподобалася клініка, все було добре у цій клініці.

Ірина, 04.05.2024

Клініка дуже комфортна, персонал високого рівня, все мені дуже сподобалося, обслуговування вищій клас. Дякую!

Валентина, 03.05.2024

Ніяких зауважень, лікар діагностики все доступно пояснив, швидко, уважно, дуже задоволені візитом в клініку

Ольга, 02.05.2024

Лікар діагностики дуже фаховий, дуже приємна атмосфера, мені дуже сподобалася консультація. Клініка сподобалася, єдине, з вулиці немає вивіски назви клініки, довелося шукати.

Лариса, 29.04.2024

Хороша клініка, персонал та лікарі у клініці дуже гарні професіонали. Провели процедуру швидко та якісно. Клініка повністю мені підійшла по всіх критеріях.

Марина, 25.04.2024

ул. Александра Довженко, 3. На карті