Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Виноградарі

• Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

«Оксфорд Медікал» на Виноградарі – це сучасний багатопрофільний медичний центр для дорослих та дітей. Тут ви можете здати аналізи, зробити УЗД, отримати консультації лікарів різних спеціальностей, а також пройти лікування у денному стаціонарі. Клініка оснащена новим обладнанням, що дозволяє проводити точні обстеження та надавати якісну медичну допомогу для дорослих та дітей. ще

• Пн-Вс: 8:00-20:00

вул. Олександра Олеся, 2. На карті

Подільський , м.Сирець, м.Дорогожичі

«Оксфорд Медікал» на Виноградарі – це сучасний багатопрофільний медичний центр для дорослих і дітей. У клініці зібрано команду досвідчених лікарів різних спеціальностей та встановлено обладнання експертного класу. Завдяки цьому кожен пацієнт може отримати якісну медичну допомогу в комфортних умовах.

У клініці «Оксфорд Медікал», розташованій у новому житловому комплексі «Варшавський», ви можете;

• здати аналізи, у тому числі маленьким дітям;
  • пройти ультразвукове дослідження (УЗД);
  • зробити кардіограму;
  • проконсультуватися у сімейного лікаря, педіатра, ЛОРа чи іншого фахівця;
  • викликати лікаря додому або отримати консультацію в онлайн-режимі;
  • пройти лікування у денному стаціонарі.

Фахівці клініки працюють над тим, щоб кожен пацієнт отримував необхідну медичну допомогу в комфортних умовах. Для наймолодших пацієнтів є ігрова зона, яка дозволить перетворити відвідування клініки на веселу пригоду.

Звертайтеся до «Оксфорд Медікал» з будь-яких медичних питань. Лікарі «Оксфорд Медікал» мають багаторічний досвід і складуть для вас оптимальну програму профілактики, лікування або реабілітація.