Отзывы о диагностическом центре Медискан Груп

• Чт-Пт: 8:00-20:00
  • Вс: 8:00-16:00

ул. Рижская, 1. На карте

Шевченковский , м.Дорогожичи

Чудова клініка. Все пройшло доволі якісно та оперативно. Хороший сервіс у цій клініці.

Василь, 16.08.2024

Усе пройшло добре, чудово. Мені сподобалось.

Євген, 11.08.2024

Сподобався сервіс, лікар, що проводив мені МРТ, обслуговчий персонал. Загалом задоволений по усіх параметрах.

Павло, 11.08.2024

Сподобалось все - прийняли без черги, працюють привітні люди, зробили діагностику. Усе чудово!

Шпак, 11.08.2024

Молодці і персонал і лікар, все мені дуже спдобалося, дякую.

Тетяна, 08.08.2024

Мене візит влаштував, зауважень немає, діагностика сподобалася, звертатимуся, в разі потреби, дякую.

Ігор, 06.08.2024

У клініці все дуже сподобалося. Клініка дійсно по якості відповідає всім європейським стандартам. Все пройшло дуже швидко, компетентно, професійно та зручно. Абсолютно ніяких зауважень немає.

Катерина, 03.08.2024

Часто користуюся послугами цієї клініки, тут завжди приємна атмосфера перебування, чудові лікарі, привітний медперсонал. Свою роботу завжди виконують доволі сумлінно та професійно.

Ірина, 01.08.2024

Клініка сподобалася, гарні дівчата, зауважень не було

Олексій, 01.08.2024

Хороша клініка. Все було максимально комфортно у цій клініці.

Олена, 27.07.2024

Клініка дуже сподобалася. Все було добре у цій клініці. Персонал дуже привітний, умови перебування прекрасні. Все пройшло доволі швидко та якісно. Результати обслідування надали дуже швидко - це було дуже зручно.

Віталій, 20.07.2024

Обслуговуванням задоволений, все було добре, дякую.

Олексій, 16.07.2024

В клініці все було добре, я задоволена, дякую.

Галина, 16.07.2024

Усе пройшло чудово, робила УЗД, мені усе пояснили по черевній порожнині, навіть трохи проконсультували. Усе пройшло на вищому рівні, я залишилась задоволеною.

Ганна, 14.07.2024

Дуже сподобалася клініка, часто всією сім'єю користуємося медичними послугами саме цієї клініки.

Ольга, 02.07.2024

Клініка дуже гарно виглядає, чисто, приємна, комфортна, є місця для очікування прийому. Дівчата на ресепшен уважні, все розповіли, в усьому допомагали. Лікар діагностику супер! Лікар все розповів, дуже сподобався прийом у лікаря

Валентина, 25.06.2024

Все було досить адекватно, швидко, просто та без будь-яких проблем.

Володимир, 17.06.2024

Персонал клініки чудово відносився, МРТ провели теж чудово. Рекомендую

Лариса, 09.06.2024

Дуже давно почали користуватися медичними послугами саме цієї клініки. Нам тут все абсолютно підходить, все дуже подобається.

Людмила, 07.06.2024

Я незадоволений проведенням процедури, нечітке зображення, незадоволений лікарем який писав висновок МРТ.

Дмитро, 05.06.2024

Візит пройшов добре, спокійно, лікарі дуже професійні. Я усім залишився задоволеним.

Олександр, 02.06.2024

По перше в клініці прохолодно, можна чекати свого часу (якщо виникне потреба), по друге, дуже велика увага, дуже приємні дівчата, якщо щось не дуже зрозумів, у них можна перепитати, вони спокійно усе розтлумачать, прибиральниця після кожного підмете, підітре. Дуже гарне відношення, залишилась задоволеною.

Галина, 02.06.2024

Можу поставити найвищу оцінку, все добре пройшло, дякую!

Анастасія, 29.05.2024

Клініка сподобалася, не вперше уже користуюся медичними послугами цієї клініки, мені тут все підходить.

Олена, 28.05.2024

Дуже сподобалася клініка. Приємне перебування було у цій клініці.

Галина, 23.05.2024

ул. Владимира Брожко, 112/40. На карте