Отзывы о диагностическом центре Медицинский центр «Медсейв+»

• Парковка,
  • Детская комната,
  • Оплата карточкой,
  • Пн-Вс: 8:00-21:00

ул. Щербаковского 45 А, 2 этаж. На карте

Шевченковский , м.Нивки

Я залишилася задоволена проведенням діагностики, все сподобалося, дякую.

Анастасія, 16.04.2024

Сподобалася клініка, дуже сучасна та нова. Було все досить комфортно, цивільно. Сподобалося що у клініці було мало людей, ніяких черг. Загалом все було досить добре у цій клініці.

В'ячеслав, 09.04.2024

Дівчинка, що проводила мені діагностику, була такою розумничкою, усе мені розказала, розжувала, звичайно сама процедура не дуже приємна, але на це жодним разом вплинути не можливо, а загалом, обслуговування й на рецепції, й лікар на вищому рівні, задоволена.

Тетяна, 16.03.2024

Дуже вдячна, візит пройшов прекрасно, бажаю залишити тільки найкращі відгуки!

Світлана, 16.03.2024

Все було добре, діагностику провели, висновок отримав

Олександр, 05.03.2024

Клініка сподобалася. Все добре було. У клініці привітний персонал та хороші спеціалісти. Надали професійну консультацію. При потребі буду ще зваритися у цю клініку.

Василь, 02.03.2024

Все дуже добре пройшло. Клініка дуже сподобалася.

Андрій, 25.02.2024

Дуже сподобалося у клініці. Обслуговування було на найвищому рівні. У самій клініці дуже чисто, акуратно, комфортно, зручно, приємно було перебувати у цій клініці. Дуже приємні дівчата на рецепції - все гарно пояснили, показали, провели, просто молодці.

Ірина, 22.02.2024

В клініці чисто, стерильно, й що дівчина на рецепції, що лікар УЗД, дуже привітні й професійні

Катерина, 22.02.2024

Візитом до клініки залишився задоволеним.

Олег, 17.02.2024

Все добре пройшло, все супер. Сподобався дуже  лікар, уважна дуже була.Відбулося все швидко і вчасно по запису. У клініці чистенько, охайно. Я задоволена клінікою.

Анна, 03.02.2024

Все сподобалось у клініці, якісно все зробили.

Алла, 30.01.2024

Сподобалась клініка. Приємне, комфортне перебування, приємний персонал у клініці.

Олександр, 25.01.2024

В клініку звертався перший раз, враження максимально позитивне, дуже затишно, без черги. Всі питання які виникають вирішуються спокійно. Лікар діагностики все гарно зробив, дуже уважно, все стерильно, дуже чемний лікар

Вадим, 12.12.2023

Клініка сподобалась. Все відбулось чудово.

Олена, 05.12.2023

Електронейроміографію зробили дуже гарно, лікар усе прокоментував, пояснив. Персонал був уважним. Візитом залишились задоволені.

Михайло, 03.12.2023

Все було добре. В клініці робила діагностику, діагноз підтвердився, дякую. Я медичний працівник, тому я в деяких речах теж розуміюсь. Лікар діагностики мені дуже сподобалась, дуже тактична, зрозуміло все роз'яснює. Дівчата на ресепшен теж все зробили як треба

Наталія, 09.11.2023

Дуже гарне та швидке обслуговування. Залишилась задоволеною.

Віта, 24.10.2023

ул. Демеевская, 13. На карте