HBMedical (Аш Бі Медікал)

Діагностичний центр

HB Medical — це лікувально-діагностичний центр, у якому надають сучасну медичну діагностику із застосуванням інноваційних технологій. У центрі вам можуть запропонувати такі діагностичні дослідження, як: МР-ангіографія, МРТ без контрасту і з контрастом. Діагностику проводять кращі лікарі України ще

• Пн-Нд: 9:00-16:00

вул. Олександра Довженка, 3. На карті

Шевченківський , м.Шулявська

Рейтинг діагностичного центру розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Дякую, мені все зрозуміло

HBMedical це лікувально-діагностичний центр, у якому надають сучасну медичну діагностику із застосуванням інноваційних технологій. У центрі вам можуть запропонувати такі діагностичні дослідження, як: МР-ангіографія, МРТ без контрасту і з контрастом. Діагностику проводять кращі лікарі України.

Діагностичні послуги

• МРТ шийного відділу хребта
  • МРТ грудного відділу хребта
  • МРТ поперекового відділу хребта
  • МР скринінг хребта оглядовий (у віці до 40 років)
  • МРТ крижів та куприка
  • МРТ дистального відділу кисті (кисть і фаланги)
  • МРТ плечового суглоба
  • МРТ тазостегнових суглобів
  • МРТ колінного суглоба
  • МРТ гомілковостопного суглоба і проксимального відділу стопи
  • МРТ дистального відділу ступні (плесна і фаланги)
  • МРТ крижово-клубового зчленування та інші

Обладнання

У HBMedical використовують тільки найкраще і сертифіковане обладнання нового покоління. Усі технології для діагностичних досліджень проходять ряд тестувань і тільки після цього доставляються в медцентр із зарубіжних країн. У стінах клініки використовується: МРТ томограф SIEMENS 1,5 Тесла експертного класу 2021 року і КТ SIEMENS 32 зрізу (64 з технологією IVR) експертного класу 2021 року випуску з можливістю проведення низькодозового обстежень.

Візитом задоволена - отримала усе, що було потрібно в гарному діагностичному центрі.

Олена, 13.04.2024

Усе пройшло добре, але довелось чекати, тому ставлю клініці чотири.

Анна, 13.04.2024

Не влаштувало те, як ставили катетер, лікар не дезінфікував руки і не вдягав рукавички, наставив синців , також на плівці з результатом розмите зображення, нічого не видно, до того ж виписку з результатом мені не оформили належним чином, хоча я про це просила . До цієї клініки не звертатимуся більше.

Віта, 12.04.2024

Все дуже сподобалося у цій клініці. Пройшло усе прекрасно та швидко.

Олексій, 09.04.2024

Сподобалася клініка. Все було добре у цій клініці. Обслуговування прекрасне, відношення до пацієнтів зі сторони персоналу просто чудове. Я повністю усім задоволена залишилася.

Наталія, 01.04.2024
Дивитися всі відгуки