Днепролаб на вул. Декабристів, 5

"Дніпролаб" - медична діагностика для всієї родини! Діагностичний центр Дніпролаб вже більше 15 років займає топові позиції серед медичних центрів в таких містах як Київ, Чернігів, Черкаси, Фастів, Бровари. У медичній лабораторії Дніпролаб Ви зможете за доступними цінами в максимально короткі терміни здати аналізи за такими напрямками: загальноклінічні, біохімічні, гематологічні, імунологічні, гормональні, алергологічні типи досліджень. Медичний персонал лабораторії - це висококваліфіковані лікарі-лаборанти з багаторічним досвідом роботи. Перед обстеженням Вас проконсультують з приводу правил підготовки до аналізів крові, сечі, калу та інших біоматеріалів. ще

• Сб-Вс: 8:00-13:00

вул. Братства Тарасівців, 5 . На карті

Дарницький , м.Харківська

Наше відділення за адресую Декабристів,5, який знаходиться в восьми хвилинах ходьби від метро Харківська у 9-ти поверховому будинку, який розташований між супермаркетами «Novus» та «ЕКО-маркет».

В рамках партнерської програми з мережею медичних центрів "Якість життя" та НСЗУ у відділенні проводиться безкоштовне заключення декларацій з лікарем-педіатром.

У відділенні за адресою вул. Декабристів, 5 проводят  ультразвукові досліджень,  а також можна отримати  консультацію лікарів таких як:

• сімейного лікаря;
  • лікаря-педіатра;
  • дитячого алерголога;
  • консультація кардіолога.

У відділенні за адресою вул. Декабристів, 5 також можна провести електрокардіограму. Дослідження проводиться на триканальному електрокардіографі призначений для реєстрації ЕКГ у пацієнтів дорослого та дитячого віку. Кардіограма, що записується 3-канальним електрокардіографом, може допомогти в аналізі та діагностуванні серцевих захворювань.

З ультразвукової діагностики

• методики неінвазивного (не порушуючи цілісних покривів) обстеження, вдаючись до використання ультразвукових хвиль. Дані дослідження проводяться за допомогою абдомінального датчика (який не проникає в організм) та транвагінального / ректального (при якому дослідження проводиться безпосередньо в організмі).

Серед послуг представлено ультразвукове дослідження:

• Щитовидної /передміхурової (і насіннєвих бульбашок)/ молочної залози;
  • Органів малого таза/черевної порожнини;
  • Нирок;
  • Сечового міхура;
  • Фолікулометрія;
  • Органів калитки;
  • дослідження суглоба;
  • Ультразвукове дослідження серця

Сподобалася клініка. Все було добре у цій клініці.

Тетяна, 01.04.2024

Оцінюю клініку та проведення діагностики на п'ять, все влаштувало, дякую.

Тетяна, 12.03.2024

Сподобалася клініка. Все було чудово та прекрасно. Повністю все задовольнило у клініці. Пройшло все швидко та якісно.Дякуємо.

Ілля, 12.03.2024

Сподобалася клініка, все пройшло доволі добре, нормально все було. Немає ніяких нарікань.

Ксенія, 10.03.2024

Все було добре, діагностику зробили, візит сподобався

Валентин, 05.03.2024

вул. Закревського, 42А.

вул. Лондонська, 16.

вул. Оптимістична, 1.

вул. Тростянецька, 8Д.

просп. Бажана, 12 (1 поверх).

вул. Вишгородська, 21.

пр. Червоної Калини, 20.

пр. В. Івасюка, 27.

Київ, бульвар Кольцова, 14Ж.