Пульс на вул. Є. Чавдар

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

ПУЛЬС- це офіційна мережа центрів медичної допомоги формату «поруч з будинком». Клініка працює у декількох напрямках: сімейна медицина, терапія, педіатрія та вакцинація, отоларингологія, дерматологія та ін.. Лікарі можуть приймати, як амбулаторно, так і з виїздом додому ще

• Сб-Вс: выходной

вул. Є. Чавдар 13. На карті

Дарницький , м.Осокорки, м.Позняки

Oфіційна мережа центрів первинної та вторинної медичної допомоги формату «поруч з домом». Наші лікарі приймають амбулаторно або виїжджають додому до пацієнта.

Формат «поруч з домом» - розміщення медичних центрів у житлових кварталах, щоб економити людям час. Більше непотрібно їхати в інший район міста для проходження огляду у лікаря або щоб здати аналізи. Оберіть в онлайн-картах клініку ПУЛЬС, яка ближче до Вас, пройдіть 10 хвилин — і ви на місці. Або ж викликайте лікаря додому.

Ми маємо ліцензію МОЗ на провадження медичної практики, і з Національною службою здоров’я України оформлений договір - на підписання декларацій.

Клініка дуже сподобалася.  Дуже гарні, кваліфіковані спеціалісти у цій клініці.

Жанна, 02.04.2024

Дуже добре все  пройшло, гарний персонал у клініці. Лікар на УЗІ все добре зробив, гарно все описав. Дякую.

Тетяна, 06.01.2024

Все відбулося добре, чудово, комфортно. Зал для очікування прекрасний. Лікар приємна, чемна,  якісно провела процедуру. Все роз'яснила, підказала що краще, робити далі. В мене нема ніяких нарікань, один позитив.

Ольга, 09.12.2023

Лікар УЗД уважно оглянула й одразу видала висновок.

Людмила, 28.11.2023

с. Новосілки, вул. Олександрівська 1 .

вул. Драгоманова 2Б.

вул. Ю. Здановської 50/2 (Ломоносова).

вул. Радунська, 8/13.

вул. Введенська, 29/58.