Агапіт на м. Позняки

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Пройти діагностичне обстеження на Позняках можна в МЦ «Агапіт на Позняках», фахівцями якого надається найширший спектр досліджень всіх структур організму: дуплексне сканування, ультрасонографія, дослідження функції серця, лабораторні аналізи. ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Нд: вихідний

вул. Мішуги, 2. На карті

Дарницький , м.Харківська, м.Позняки

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Цінність будь-якої діагностики визначається двома складовими: класом обладнання та кваліфікацією лікаря-діагноста. МЦ «Агапіт ​​на Позняках» має в своєму розпорядженні новітню апаратуру для ультрасонографії, доплерографії, діагностики функції серця, а його фахівці мають бездоганну репутацію і вже зараз зарекомендували себе як справжні професіонали у своїй галузі.

Завдяки комфортному розташуванню МЦ «Агапіт ​​на Позняках» до нього зручно добиратися з усього лівого берега Києва, а привітність та привітність його персоналу переконає вас у разі необхідності відвідати саме його.

Діагностичні послуги, що проводяться у МЦ «Агапіт ​​на Позняках»

Спектр ультрасонографії:

• травна система (у комплексі, кожен орган окремо);
  • сечовивідної системи;
  • жовчного міхура із пробами;
  • молочних залоз;
  • передміхурової залози;
  • матки та придатків;
  • м'яких тканин;
  • щитовидної залози і т.д.

Спектр доплерографічних досліджень:

• PH-метрія;

Спектр функціональних досліджень:

• ЕКГ;
  • Холтер ЕКГ.

Вообще, врач профессионал, все хорошо. Единственное, я не понимаю почему в клинике все на бумажках в двадцать первом веке и нет диджитал версии результатов. По моему это большой минус.

Елена, 28.01.2020

Во-первых, не понравилось на ресепшене, то что они вообще никак не реагируют, на тех кто приходит. Никак не обращаются. Во вторых доктор не смог ответить на мои вопросы и видно что не совсем компетентен. Очень размытые ответы. Я не скажу что эта консультация что-то разъяснила.

Марина, 05.12.2019

Врач понравился, а вот персонал на рецепции нет, так как медленно все делают, могли бы двигаться побыстрее.

Аноним, 13.11.2019

Лікар все розказав, пояснив та надав хорошу консультацію. Все що я хотіла, мені надали таку інформацію.

Снежана, 12.11.2019

Все добре. Зробили діагностику. Все нормально.

Василий, 28.12.2017

вул. Юрія Поправки, 14 а.