Akeso, медичний центр

• Паркінг,

У «Akeso» пацієнтки крім медичного огляду можуть пройти діагностику - ультразвукове дослідження і кольпоскопію. Дані дослідження дають лікарю повну картину про хвороби пацієнтки, дозволяють точно і швидко поставити діагноз, оскільки результати діагностики готові відразу після процедури. ще

• Сб: выходной

вул. Бориса Гмирі, 16. На карті

Дарницький , м.Позняки

Наявність діагностичних досліджень в «Akeso» дозволяє пацієнтам проконсультуватися у медичного фахівця, а також оперативно дослідити внутрішні системи.

Завдяки тому, що в «Akeso» є діагностичне обладнання, це дозволяє скоротити час, який лікар витрачає на постановку діагнозу. Також це більш комфортно і для пацієнта - йому немає необхідності багаторазово раз їздити в клініку для дослідження, не потрібно проходити діагностику в іншому медзакладі. У «Akeso» відповідно до профільної спрямованістю клініки - гінекологією, представлено 2 діагностичних апарата.

Обстеження в «Akeso» проводиться на ультразвукової системі GE Voluson S8. За допомогою даного ультразвукового апарату лікарі проводять кілька видів досліджень:

• УЗД:
    • при вагітності (протягом усіх трьох триместрів);
    • сечового міхура;
    • органів малого таза абдомінальним шляхом;
    • матки і придатків;
    • органів, що знаходяться в черевній порожнині;
    • органів малого таза трансвагінальним шляхом;
  • кольпоскопія - за допомогою оптичного приладу, що використовується для огляду через лінзу шийки матки і піхви (медична назва - кольпоскоп). Апарат має сильну оптичну лінзу, що дозволяє проводити збільшення зображення до 40 разів, але, зазвичай, при цьому огляді зображення збільшується в розмірі до 10-15 разів. Кольпоскопія є високоінформативної гінекологічної процедурою, при проведенні якої лікар може робити фото та відео для подальшої розшифровки і видачі пацієнту.

Дуже приємно зустріли у цій клініці, всі дуже ввічливі та уважні. Загалом все дуже сподобалося у цій клініці, все було класно.

Анастасія, 12.06.2024

Все очень понравилось. Услуга была предоставлена в полном объеме.

Дарья, 18.12.2019

Отличный центр, я осталась очень довольна приемом. Прекрасный центр, цена меня устроила, консультация великолепная.

Евгения, 28.12.2017

Внимательный врач-гинеколог, выполнил УЗИ раньше установленного времени, ответил на все мои вопросы и сделал аккуратно все процедуры , успокоил и дал необходимые рекомендации. Спасибо большое!

Виталия, 24.03.2017

Врач опоздала на 25 минут от указанного времени записи. Если от УЗД вам нужны только размеры яичников и матки, то можете смело делать его тут, ну а если же вам, как и мне, нужно было побольше информации о состоянии органов, то сюда идти настоятельно не рекомендую. С такой аппаратурой это нереально. А распечатки снимочка сделали на обычном принтере, с недостатком краски. Очень недовольна клиникой. Но смотря на цены - большего ожидать и не стоило.

Наталья, 10.02.2017
Відповідь клініки
Спасибо за Ваш отзыв. На данный момент в клинике установлен новый аппарат экспертного уровня Voluson S8 и распечатка снимков производится на специальной фотобумаге. Будем рады видеть Вас снова.
02.08.2019

пр. Лобановского, 17, 1 этаж. На карті

Соломенский

ул. Щербаковского 45 А, 2 этаж. На карті

ул. Соломенская, 11а (Клініка знаходиться біля м. Вокзальна (5 хв їзди ) та м. Олімпійська 12 хв. їзди). На карті

Соломенский

ул. Юрия Поправки, 14 а. На карті