Біо Плюс

• Оплата карткою,

У медичному центрі «Біо Плюс» проводяться такі діагностичні процедури, як електрокардіограма (ЕКГ), електронейроміографія (ЕНМГ), а також УЗД-діагностика. Вони допомагають виявити різні захворювання вже на ранній стадії, завдяки чому лікування дає максимально ефективні результати. Новітнє обладнання та знання лікарів - запорука успішності даної клініки. ще

просп. Миколи Бажана, 30. На карті

Дарницький , м.Осокорки, м.Позняки

Медичний центр «Біо Плюс» є спеціалізована установа, лікарі якого проводять необхідну інструментальну діагностику для постановки найбільш точних діагнозів. Це дає прекрасні результати при лікуванні, а високий професіоналізм лікарів разом з якістю обладнання надає практично безмежні можливості при діагностиці. Як би недуга не мучила пацієнта, він може бути впевнений, що в «Біо Плюс» фахівці зроблять все можливе, щоб усунути хворобу.

До того ж медичний центр «Біо Плюс» надає такі послуги, як ЕКГ і ЕНМГ на дому, якщо того вимагає тяжкий стан пацієнта.

Напрямки роботи медичного центру «Біо Плюс»:

• неврологія;
  • гінекологія;
  • гематологія і ін.

Послуги медичного центру «Біо Плюс»:

• ЕКГ, в тому числі на дому;
  • електронейроміографія (ЕНМГ);
  • електронейроміографія голкова (ЕНМГ);
  • УЗД:
    • нирок;
    • органів черевної порожнини;
    • органів сечовидільної системи;
    • гінекологічне дослідження (абдомінальний і трансвагінальний датчики);
    • вагітних;
    • молочних залоз;
    • щитовидної залози.

Устаткування «Біо Плюс»:

Heart Screen 80 G-L - електрокардіограф виробництва INNOMED (Угорщина) для проведення електрокардіограми;
SonoAce Pico (Medison) - портативний УЗД-апарат з кольоровим доплером та кардіо системою для проведення цифрового ультразвукового сканування. Застосовується в акушерстві, гінекології, педіатрії, мамології, кардіології, урології;
апарат Neuro-MEP micro Neurosoft використовується для проведення ЕНМГ -визначення топіки ураження нервово-м'язового апарату із зазначенням характеру і ступеня порушення функції.

Хороше обслуговування у клініці. Все пройшло просто чудово.

Олена, 06.06.2024

Діагностику провели добре, швидко, без зауважень

Зоя, 04.04.2024

Дуже сподобався лікар діагност - те як проводила обстеження, як коментувала, який висновок надала та й взагалі її ставлення до мене як до клієнта. Візитом залишилась задоволеною.

Дар'я, 04.04.2024

Діагностику провели добре, все сподобалося, в разі необхідності, звертатимуся.

Наталя, 20.03.2024

Проведенням УЗД цілком задоволена, дякую.

Любов, 20.03.2024

ул. Евгения Сверстюка, 11-Б. На карті