Відгуки про діагностичний центр Дніпролаб на ул. Полуботка

• Сб-Вс: 8:00-15:00

вул. Полуботка,7. На карті

Дніпровський , м.Дарниця

Дуже сподобався лікар діагностики УЗД, хороший спеціаліст, мало розмовляв, але описав діагностику дуже гарно, нам сподобався. Також дуже сподобалося, як нам робили забір крові, медсестра Олена  додала дуже багато позитивних вражень мені та дитині. З першого разу попала в вену, немає жодного синяка, все просто чудово. У медсестри золоті ручки!

Анастасія, 13.04.2024

Візит до кініки справдив мої очікування, жодних нарікань.

Софія, 08.04.2024

Зручна та комфортна клініка, проведенням діагностики цілком задоволена, дякую.

Надія, 15.03.2024

Все добре пройшло. У клініці суперово, чистенько, все нове обладнання, персонал дуже ввічливий.

Денис, 03.02.2024

Позитивні відгуки тільки про клініку. Професійні лікарі у клініці. Без питань взагалі, все сподобалось.

Ірина, 09.01.2024

Все було прекрасно, все гарно зробили, персонал був уважний, у мене враження дуже хороші

Інна, 28.12.2023

Все було гарно, діагностику зробили добре, персонал привітний, гарно ставляться

Інна, 27.12.2023

Візит пройшов швидко та добре. Залишилась задоволеною.

Інна, 23.12.2023

В клинике хороший УЗИ специалист, молодец! Доктор все рассказал, дал рекомендации к какому специалисту нужно обратиться. Доктор приятный, дружелюбный. Клиника тоже понравилась, очень удобное расположение возле метро, очень красивая внутри, было комфортно, есть разные специалисты, лаборатория.

Тамара, 18.12.2023

В клинике очень хороший доктор, который проводит эндоскопическое исследование, мне очень понравился. Очень внимательный, все объяснил, все было хорошо, замечаний не было.

Марина, 14.12.2023

Сподобалось сталення працівників клініки до мене.

Аліна, 07.12.2023

Лікар  Оксана Миколаївна дуже сподобалась як фахівець і  як людина, я пройшов усе обстеження, я дуже задоволений.

Віталій, 02.12.2023

Обслуговування на найвищому рівні. Дякую.

Олена, 25.11.2023

Все сподобалося, але єдине, що не дуже зрозумвло так те, що лікар УЗД став критикувати, що я сама прийшла за своєю ініціативою на УЗД, а так все нрмально.

Марія, 12.11.2023

Все пройшло добре, дякуємо за допомогу, лікарю найвищу оцінку!

Тетяна, 20.09.2023

Я очень довольна клиникой, работой персонала и врачей

Ольга, 16.09.2023

Доктор, который проводил УЗИ сердца очень приятна женщина. Понравилась як человек и как специалист, доходчиво все рассказала, расписала. Я осталась довольна что, попала именно к ней

Татьяна, 15.09.2023

Диагностика прошла хорошо. Результаты получил быстро.

Олександр, 02.11.2021

Адекватный персонал, хорошо приняли, все досконально объяснили. Визитом в клинику. Остался доволен.

Сергей, 29.09.2021

Врачи клиники хорошие, а персонал не очень любезный

Елена, 09.06.2021

Прекрасно хирург объяснил в начале самой процедуры, В процессе было ясно и понятно как себя вести.

Богдан, 12.04.2021

Коли я підійшла на приймання, черга була на коридорі, і мені прийшлось пояснювати що, а прийшла не на аналізи, а на діагностику. Побажання до клініки : розділяти черги на аналізи і діагностики.Щоб на тебе люди вовком не дивилися. Я не повинна очікувати всіх хто хоче кров здати. Щоб не було непорозуміння. Хай чи оголошують, чи запрошують дівчата. В наступний раз не хотілося б таку велику чергу розштовхувати щоб потрапити на УЗД.

Татьяна, 13.05.2020

Клиника понравилась. Чисто, ухожено. Доктор принял, все рассказал, сделал все что нужно было.

Сергей, 25.12.2019

вул. Закревського, 42А.

вул. Лондонська, 16.

вул. Оптимістична, 1.

вул. Тростянецька, 8Д.

просп. Бажана, 12 (1 поверх).

вул. Вишгородська, 21.

пр. Червоної Калини, 20.

пр. В. Івасюка, 27.

вул. Братства Тарасівців, 5 .

Київ, бульвар Кольцова, 14Ж.