Медичний центр «Артес Медікум»

• Оплата карткою,

Багатопрофільний медичний центр, який надає якісні та доступні медичні послуги первинного та вторинного рівня. Клініка обладнана сучасним японським обладнанням, що дозволяє якісно та швидко проводити складні діагностичні та оперативні втручання ще

• Сб: выходной

вул. Микільсько-Слобідська, буд 8, офіс 2403. На карті

Дніпровський , м.Лівобережна

Багатопрофільний медичний центр, який надає якісні та доступні медичні послуги первинного та вторинного рівня. Клініка обладнана сучасним японським обладнанням, що дозволяє якісно та швидко проводити складні діагностичні та оперативні втручання.

Повний спектр Первинної та Спеціалізованої амбулаторно-поліклінічної допомоги:

• Всі види амбулаторних послуг,
  • Виклик лікаря до дому,
  • Оформлення медичних довідок (для школи, садка, листків тимчасової непрацездатності, медичні огляди),
  • всі види масажу для дорослих та дітей

Центр Естетичної медицини:

• Консультативна допомога лікаря-дерматолога-косметолога та повний спектр лікувально-діагностичних процедур.
  • Ін’єкційні методики в дермато-косметології
  • Апаратна косметологія (мікроголковий ліфтінг Морфеус 8 від INNMODE  та лікування та омолодження шкіри по технології Lumecca від INNMODE)
  • Лазерна епіляція (на апараті INNMODE, безпека якого підтверджена сертифікатом FDA)

Центр Ендоскопічної та малоінвазивної хірургії на високотехнологічному сучасному обладнанні OLYMPUS (Японія):

• Гінекологя,
  • Урологія,
  • Загальна хірургія,
  • Проктологія,
  • Травматологія,
  • Гастроентерологія

Діагностичне відділення:

• УЗД всіх видів на апараті експерт-класу TOSHIBA (Японія)
  • Ендоскопічні дослідження (гастроскопія, колоноскопія, цистоскопія, гістероскопія, артроскопія) Кардіологічні дослідження (ЕКГ з описом результатів, добове моніторування Артеріального тиску та ЕКГ, Ехокардіографія з доплерографією)
  • Дихальні тести для дослідження функціонального стану та виявлення патології кишково-шлункового тракту у дорослих та дітей
  • Дослідження функції зовнішнього дихання (ФВД)

Клініка нова, гарна, але персонал не дуже професійний та уважний - мені двічі намагались видати чужий висновок після проведеної діагностики. Як на мій погляд, персоналу потрібно бути уважнішими.

Юлія, 22.02.2024

пр. Лобановского, 17, 1 этаж. На карті