Сіті Клініка на Позняках

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Сіті Клініка ( «МЕД-ГРУП») на Ахматової - це один з філій Сіті Клініки, сучасного медичного центру малої хірургії та гінекології. Клініка обладнана сучасною операційною і комфортабельними палатамі.Атмосфера налаштовує на те, щоб вам не довелося випадати зі звичного ритму життя і роботи, операції проводяться в зручний час для пацієнта і госпіталізація не займе більше доби. А дбайливі доктора в приємній атмосфері нададуть кожному якісну кваліфіковану допомогу ще

• Вс: 9:00-17:00

вул. Анни Ахматової, 46а. На карті

Дарницький , м.Осокорки, м.Позняки

Весь колектив Сіті клініки (Сіті Клініки) - це фахівці високої кваліфікації, експерти галузі, що працюють на результат, які завжди готові взятися за діагнози будь-якої складності і клінічні випадки. Спільні оглянь декількома лікарями, консиліуми, клінічні аналізи і розбори історій хвороби у складних пацієнтів колосально підвищують ефективність наданої медичної допомоги.

У клініці працюють лікарі першої та вищої категорій, кандидати медичних наук з великим досвідом роботи.

Відділення Сіті клініки (Сіті Клініки)

Структура Сіті Клініки включає три напрямки: Центр гінекології та планування сім'ї, Хірургію одного дня і Центр терапії та сімейної медицини.

Центр гінекології та планування сім'ї спеціалізується за такими напрямами:

• запальні та інфекційні захворювання;
  • проблеми раннього і патологічного клімаксу;
  • виявлення і лікування причин безпліддя;
  • корекція порушень менструального циклу;
  • лікування жіночого і чоловічого безпліддя;
  • допоміжні репродуктивні методи, стимуляція овуляції, інсемінація;
  • планування та ведення вагітності.

Хірургія одного дня:

• в проктології (лікування і видалення гемороїдальних вузлів, анальних тріщин, свищів, іншої патології);
  • в урології (операції при варикоцеле, фімозі, пластика вуздечки статевого члена);
  • в гінекології (гістерорезектоскопія, радіохвильове лікування захворювань шийки матки, видалення кондилом, пластичні операції в гінекології);
  • в мамології (пункція новоутворень молочної залози, видалення фіброаденом, кіст);
  • в дерматології (видалення новоутворень шкіри і підшкірно-жирової клітковини (ліпоми, атероми, гемангіоми і т.д.) з подальшим обов'язковим гістологічним дослідженням;
  • в лор (оперативне лікування хропіння, пункції гайморових пазух).

В післяопераційному періоді пацієнти знаходяться в умовах комфортного стаціонару, який, як і сама Сіті Клініка, знаходиться за адресою проспект Науки, 30 (Київ).

Центр терапії та сімейної медицини

Всі лікарі Сіті клініки (Сіті Клініки) є кваліфікованими фахівцями, які мають великий досвід роботи. Доктора - неврологи, кардіологи, гастроентерологи, ендокринологи, терапевти, працюють у співпраці один з одним, в складних клінічних випадках збираються консиліуми. Пацієнти можуть бути впевнені, що їх проблему розглянуть фахівці різних медичних областей і виберуть найбільш ефективну програму лікування. Сімейні лікарі супроводжують пацієнтів різного віку: дітей і старшу вікову категорію. Девіз, якого дотримуються лікарі Сіті Клініки: «Турбота, яка стала професією».

Сіті Клініка - клініка для всієї сім'ї. Додаткові лікувально-діагностичні напрямки діяльності складаються в:

• широкому спектрі лабораторної та інструментальної діагностики;
  • можливості лікування в умовах денного стаціонару;
  • застосування фізіотерапевтичного лікування.

Переваги Сіті клініки (Сіті Клініки):

• консультативний прийом лікарів будь-яких спеціальностей;
  • навчання здоровому, правильному способу життя;
  • взаємодія зі страховими компаніями;
  • доступність цін;
  • програми, тренінги та акції.

Ознайомитися з вартістю послуг і враженнями пацієнтів, які вже побували на прийомі в Сіті Клініці в Києві, можна в розділах «Ціни» і «Відгуки».

Все було чудово, клініка сподобалася, зауважень не було

Петро, 15.04.2024

Уже не вперше користуюся послугами саме цієї клініки. Пройшло все як завжди швидко, якісно та чудово. Мені дуже сильно подобається дана клініка.

Світлана, 06.04.2024

Сподобалось обслуговування, гарний лікар-діагност, все на належному рівні, дякую.

Анатолій, 22.03.2024

Візитом залишився задоволеним - прийняли вчасно, без затримок.

Владислав, 12.03.2024

У клініці все було чисто, зручно, комфортно. Все пройшло добре. Дуже  сподобався лікар, що проводив діагностику.

Анастасія, 07.03.2024