Сіті Клініка на Позняках

• Паркінг,
  • Генератор в клініці,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Сіті Клініка («КЛІНІКА-ГАРАНТ») на Ахматової – це одна з філій Сіті Клініки, сучасного багатопрофільного медичного центру для всієї родини. ще

• Вс: 9:00-17:00

вул. Анни Ахматової, 46а. На карті

Дарницький , м.Осокорки, м.Позняки

Весь колектив Сіті клініки – це фахівці високої кваліфікації, експерти галузі, що працюють на результат, які завжди готові взятися за діагнози будь-якої складності і клінічні випадки. Спільні огляди декількома лікарями, консиліуми, клінічні аналізи і розгляди історій хвороби у складних пацієнтів колосально підвищують ефективність наданої медичної допомоги.

У клініці працюють лікарі першої, другої та вищої категорій, кандидати медичних наук з великим досвідом роботи. Медичний центр оснащений сучасним обладнанням, яке дозволяє надавати якісну і комплексну медичну допомогу: від діагностики до лікування і реабілітації.

Звернувшись до нас, ви зможете отримати:

• консультації лікарів багатьох спеціалізацій;
  • широкий спектр лабораторної діагностики (всі види лабораторних аналізів);
  • інструментальну діагностику (УЗД, ЕКГ, кольпоскопію, ендоскопію);
  • хірургічні втручання;
  • лікування в денному стаціонарі;
  • фізіотерапевтичне лікування;
  • лікувальний і оздоровчий масаж.

Філіали Сіті Клініки зручно розташовані на правому та лівому березі, що робить медичний центр максимально доступним.

Ознайомитися з вартістю послуг і враженнями пацієнтів, які вже побували на прийомі в Сіті Клініці в Києві, можна в розділах «Ціни» і «Відгуки».

Все було супер, я дуже задоволена, рекомендую. Дякую!

Алла, 24.07.2024

Діагностику провели добре, комфортом в клініці я задоволена, дякую.

Альона, 24.07.2024

Мені все сподобалось - прийняли вчасно, обстежили добре, скарг в мене немає.

Ірина, 07.07.2024

Дуже все сподобалося у цій клініці.  Клініка має дуже зручне місце розташування. Пройшло все доволі швидко, лікар що проводив діагностику надав зразу висновок це дуже сподобалося, не довелося довго чекати. Загалом у цій клініці все дуже сподобалося. Дякую.

Андрій, 12.06.2024

Сервіс сподобався. Усе було швидко, зручно, тихо. Професійно.

Сергій, 02.06.2024