Відгуки про діагностичний центр Сіті Клініка на Позняках

• Оплата карткою,
  • Вс: 9:00-17:00

вул. Анни Ахматової, 46а. На карті

Дарницький , м.Осокорки, м.Позняки

Все було чудово, клініка сподобалася, зауважень не було

Петро, 15.04.2024

Уже не вперше користуюся послугами саме цієї клініки. Пройшло все як завжди швидко, якісно та чудово. Мені дуже сильно подобається дана клініка.

Світлана, 06.04.2024

Сподобалось обслуговування, гарний лікар-діагност, все на належному рівні, дякую.

Анатолій, 22.03.2024

Візитом залишився задоволеним - прийняли вчасно, без затримок.

Владислав, 12.03.2024

У клініці все було чисто, зручно, комфортно. Все пройшло добре. Дуже  сподобався лікар, що проводив діагностику.

Анастасія, 07.03.2024

Більше не буду проходити у цій клініці процедуру, адже там потрібно підійматися на другий поверх, ліфта немає, а у моєму становищі це дуже не зручно та некомфортно.

Ольга, 06.03.2024

Мені дуже сподобалася клініка, раніше я не знала про цю клініку. Все сподобалося і лікар УЗД спеціаліст теж сподобалася, все розказала. Персонал клініки чудовий, зауважень не було, планую звернутися в клініку ще

Аліса, 05.03.2024

Клініка дуже сподобалася. У клініці чисто, охайно, комфортно. Все добре було,

Марія, 02.03.2024

Дуже вдячна сервісу, я в захваті від оперативності та зручності, клініка також сподобалася, ввічливий та компетентний персонал. Дякую!

Єлівара, 24.02.2024

В клініці все було добре, все сподобалося

Тімур, 23.02.2024

Все дуже  сподобалося у клініці. Дуже гарні  лікарі у цій клініці, все дуже гарно  було.

Дарія, 16.02.2024

Зручна та комфортна клініка, діагностику провели якісно та вчасно, дякую.

Ірина, 13.02.2024

Гастроскопію зробили лояльно, сама процедура, на диво була безболісною та комфортною.

Мирослав, 09.02.2024

Сподобалося все у клініці. Все гарно пройшло, все добре.

Людмила, 03.02.2024

Зовсім не комфортно було у клініці. Не привітні адміністратори у клініці.

Юлія, 03.02.2024

Візитом до клініки залишилась задоволеною.

Катерина, 02.02.2024

Візит був комфортним, лікар УЗД професійним.

Вікторія, 20.01.2024

Сподобалось у клініці. Лікар теж сподобався.

Артем, 10.01.2024

Все сподобалось у клініці, без якихось нарікань.

Ірина, 03.01.2024

Візитом дуже задоволена - лікар на УЗД обґрунтовано розповів про кожен орган, що та як. Тобто усе пройшло чудово, все сподобалось.

Ольга, 13.12.2023

Сподобались швидкість та якість обслуговування.

Леонід, 11.12.2023

Візит відбувся з затримкою на двадцять хвилин. Але в загальному клініка нормальна.

Ганна, 09.12.2023

Непогана клініка. Адміністратори виконують свою роботу. Нормальна клініка.

Полина, 09.12.2023

Якісне обслуговування, приємні лікарі, приємний персонал, чисто, акуратно, усе культурно.

Володимир, 25.11.2023

Немає запитань, все оперативно, все було вчасно, лікар УЗД надав всю інформацію. Наскільки правильно було зроблена діагностика я не можу сказати, але опис діагностики був інформативний, лікар все коментувала, у мене нема питань до лікаря

Ірина, 02.11.2023