Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Березняківській

«Оксфорд Медікал» на Березняківській надає діагностичні послуги найвищої якості дорослим і дітям. Діагностичні кабінети клініки обладнані високоточним обладнанням для УЗ-діагностики, що дозволяє проводити обстеження швидко і з максимальним комфортом для пацієнта ще

• Пн-Нд: 8:00-21:00

вул. Березняківська, 30б. На карті

Дніпровський , м.Лівобережна

«Оксфорд Медікал» на Березняківській – лікувально-діагностичний центр, де можна пройти комплексне обстеження і отримати консультацію кваліфікованих фахівців. Тут можна здати лабораторні аналізи і пройти УЗД-діагностику всього організму.

УЗ-фахівці медичного центру «Оксфорд Медікал» мають великий досвід роботи і регулярно проходять курси підвищення кваліфікації. Їх майстерність підтверджують численні сертифікати про успішне проходження тематичних медичних курсів.

У клініці можна виконати наступні види УЗД:

• органів черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, жовчний міхур і протоки, селезінка)
  • щитовидної залози
  • органів малого таза (матка, маткові труби, придатки)
  • молочних залоз
  • передміхурової залози, органів мошонки
  • сечового міхура
  • нирок і надниркових залоз
  • УЗ-скринінг під час вагітності

Переваги діагностики в Oxford Medical:

• висока якість діагностичних послуг і професійний діагностичний висновок;
  • доступні ціни;
  • кваліфіковані фахівці;
  • комфортні умови.

Всі дуже приємні та ввічливі у цій клініці, як персонал, так і самі лікарі. Сподобалося що в клініці немає ніяких черг, зробили все мені швидко та якісно. Загалом клініка мені дуже сподобалася.

Констянтин, 15.04.2024

Робила в цій клініці флюорографію, залишилась задоволеною, бо майже одразу отримала висновок.

Катерина, 04.04.2024

В клініці дуже хороший лікар УЗД спеціаліст, все мені розказав, пояснив. Лікарю дуже вдячна. Клініка хороша, все було дуже приємно, персонал уважний

Надія, 25.03.2024

Все чудово пройшло, клініка доволі хороша, все дуже сподобалося у клініці.

Крістіна, 08.03.2024

Все  було гарно у клініці. Пройшло все прекрасно та чудово. Обслуговування у клініці на найвищому рівні.

Андрій, 06.03.2024