Агапіт на м. Чернігівська

• Оплата карткою,

Пройти інструментальне обстеження організму можна в МЦ «Агапіт на Чернігівській». До ваших послуг – сучасна рентгенографія, високоточна ультразвукова діагностика всіх систем організму, ендоскопічні дослідження в галузі гастроентерології та проктології. Фахівці центру «Агапіт на Чернігівській» гарантують якість діагностики та комфорт під час її проведення. ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Нд: 9:00-15:00

вул. Юрія Поправки, 14 а. На карті

Дніпровський , м.Чернігівська

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Ось уже понад 20 років МЦ «Агапіт ​​на Чернігівській» займається наданням якісних медпослуг, у тому числі діагностичних. З часом, інтер'єр та обладнання центру зазнавали закономірних змін, спрямованих на покращення умов перебування пацієнтів у центрі та підвищення рівня послуг.

Сьогодні завдяки своїм діагностичним можливостям та бездоганній репутації медичний центр «Агапіт ​​на Чернігівській» є найкращим місцем для проходження комплексних та вузькоспеціалізованих обстежень.

Перелік послуг з діагностики, що надаються у МЦ «Агапіт ​​на Чернігівській»:

• Рентгенодіагностика
  • КТ
  • Доплер
  • УЗД
  • Ендоскопія
  • Функціональні дослідження

Після проведення будь-якого обстеження, кожен пацієнт отримує детальний опис його результатів з рекомендаціями про звернення до вузькоспеціалізованого фахівця (при необхідності).

Доктор квалифицированный, мастер своего дела. В центре комфортно и хорошее заведение куда можно обращаться.

Олег, 13.11.2019

Все прошло отлично. Сервисом доволен. Рекомендую!

Константин, 12.11.2019

Хорошая работа, мне понравилось. Хороший очень врач, отличный специалист Купченко Ярослав Владимирович.

Анна, 24.09.2019

В принципе подождали нас , приняли, потому что маме плохо было , она на коляске. Нам не отказали.

Наталия, 17.07.2019

Нормальный прием, мне понравилось, приятный, хороший врач.

Алла, 09.07.2019

вул. Мішуги, 2.