«Baby luck», Медичний центр

Центр «Baby Luck» надає широкий спектр діагностичних досліджень для дорослих і маленьких пацієнтів. Лікарі проводять діагностику на сучасній сертифікованій апаратурі нового покоління. У центрі ведуть запис на діагностичні дослідження для дорослих і дітей ще

• Пн-Сб: 9:00-19:00

вул. Алма-Атінська, 39А. На карті

Дніпровський , м.Чернігівська

Дитяча клініка «Baby Luck» надає можливість пройти діагностичні дослідження для дорослих і дітей на якісному обладнанні, яке повністю безпечне для будь-якої вікової категорії.

Уже багато років діагностичний центр підтверджує свою якість, завдяки добре підібраному персоналу та інноваційній, сертифікованій апаратурі зарубіжного виробництва.  У клініці працюють досвідчені фахівці, які зможуть допомогти вирішити будь-які питання, пов'язані зі здоров'ям.

Діагностика

Фахівці медичного центру «Baby Luck» зможуть Вам запропонувати такі діагностичні дослідження:

• УЗД щитовидної залози з використанням допплерівського картування
  • УЗД слинних залоз з використанням допплерівського картування
  • УЗД лімфовузлів з використанням допплерівського картування
  • УЗД вилочкової залози з використанням допплерівського картування
  • УЗД серця - ехокардіографія
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) з нирками
  • УЗД сечовидільної системи (нирки, сечоводи, сечовий міхур з визначенням залишкової сечі)
  • Дуплексне сканування судин нижніх кінцівок (артерій і вен)
  • Дуплексне сканування судин верхніх кінцівок (артерій і вен)
  • УЗД м'яких тканин однієї області (шкіра, підшкірна клітковина, м'язи, зв'язки, сухожилля) з використанням допплерівського картування
  • УЗД органів малого тазу трансабдомінально
  • УЗД молочної залози
  • УЗД органів малого тазу трансвагінально
  • УЗД органів малого тазу трансвагінально + трансабдомінально
  • Цервікометрія (УЗД шийки матки)
  • УЗД при вагітності
  • Фолікулометрія
  • Нейросонографія

В клініці робили електроенцефалографія, я дуже задоволена. Лікар діагностики дуже уважна, делікатна, найкращі враження по лікарю. Дівчатка адміністратори відповідають на всі запитання, дуже ввічливі. Розташування клініки дуже зручне для мене, буду звертатися і надалі

Людмила, 25.04.2024

Сподобалось відношення працівників до клієнтів.

Карім, 19.04.2024

Дуже ввічливий персонал, чудові лікарі, дуже гарне ставлення до пацієнтів, найкращі враження. Клініка хороша, комфортна, чиста, без зауважень

Руслана, 05.04.2024

Все було добре, все сподобалося, персонал чудовий, молодці

Віта, 05.03.2024

Сподобалось обслуговування й сервіс гарний.

Вілетта, 23.02.2024

ул. Никольско-Слободская, дом 8, офис 2403. На карті