Медичний центр «Омега-Київ» на Малишко

«Омега-Київ» - багатопрофільний медичний центр, який відповідає найвищим світовим стандартам надання медичної допомоги. Установа працює з 2003 року, і весь цей час досвідчені лікарі допомагають людям відновлювати здоров'я і не поступатися хвороб жодну з можливостей, які дає життя здоровій людині. Медичний центр «Омега-Київ» розташований в зручному районі Києва ще

• Пн-Нд: 8:00-21:00

вул. Андрія Малишка, 39. На карті

Дніпровський , м.Чернігівська

Медичний персонал «Омега-Київ» - це лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук, більшість з яких мають спеціалізацію по суміжних напрямках. Це дозволяє не тільки точно встановити діагноз, а й розробити найкращу тактику лікування для відновлення пацієнта в найкоротші терміни.

Переваги медичного центру «Омега-Київ»

• безпеку лікування і проведених процедур
  • точність поставлених діагнозів;
  • наявність власної клініко-діагностичної лабораторії;
  • тільки необхідні для кожного конкретного випадку діагностичні та лікувальні призначення;
  • політика повної конфіденційності.
  • можливість підключення лікарів різних спеціальностей на будь-якому з етапів лікування пацієнта;
  • багатопрофільність і комплексний підхід;
  • комфорт і зручність пропонованих послуг
  • запис на прийом до фахівця будь-яким зручним для пацієнта способом (за допомогою call-центру, або через систему on-line записи на сайті);
  • складання індивідуального графіка відвідування;
  • зручне розташування відділень нашого центру по Києву.
  • можливість проведення комплексного лікування на базі одного медичного закладу;
  • власний стаціонар з одномісними палатами;
  • уважний і компетентний персонал центру;
  • робота відділень центру без вихідних
  • Прогресивність методик лікування

В установі можна отримати наступні послуги:

• консультації фахівців (гінеколога, уролога, кардіолога, терапевта, ендокринолога, невропатолога, вертебролога);
  • експертна діагностика (магнітно-резонансна томографія, комп'ютерна томографія, ультразвукова діагностика);
  • стаціонар (оперативна гінекологія і урологія: естетична гінекологія, хірургічна лапароскопія та ін.);
  • ведення вагітності (стаціонар для вагітних, контроль розвитку плода, УЗД, генетичні дослідження, лабораторні аналізи).

В арсеналі Медичного центру «Омега-Київ» - найсучасніші технології, що використовуються в медицині, сучасна лікувальна і діагностична апаратура нового покоління. Багато апарати використовуються в нашій країні вперше, їх виробляють найкращі країни-виробники медтехніки: Данія, Німеччина, Британія, Японія і Чехія.

Медичний центр «Омега-Київ» співпрацює з провідними медичними організаціями міста та реалізує програми підвищення кваліфікації медичного персоналу.

Я раніше МРТ робила в інших клініках, клініка найкраща з усіх де я була, у мене найкращі враження за все моє життя. Гарне обслуговування і відношення до пацієнтів, я дуже задоволена клінікою і буду клініку рекомендувати

Леся, 10.04.2024

Сподобався лікар УЗД - дуже лояльна людина, а також сподобався сам персонал - дуже милі та приємні дівчата.

Дарʼя, 08.04.2024

Діагностику провели добре. Клініка пішла на зустріч і результат діагностики видали в той же день

Павло, 05.04.2024

Все сподобалось - це був візит дитини, персонал поводився дуже професійно, дитина залишилась задоволеною.

Софія, 04.04.2024

Все було добре, діагностику провели без зауважень. Обслуговування сподобалося

Петро, 27.03.2024