ГруальМед, медичний центр

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Медичний центр "ГруальМед" - сучасний медичний заклад, що пропонує широкий спектр послуг для дорослих і дітей, зокрема дерматологічні, неврологічні, сімейні послуги та УЗД діагностику,подологію,естетичну медицину . Основні характеристики "ГруальМед": Професійний персонал: Досвідчена команда лікарів Сучасне обладнання: Останні медичні технології. Індивідуальний підхід: Персонал враховує індивідуальні потреби. Широкий спектр послуг: Дерматологія, неврологія, УЗД тощо. Сімейний лікар: Дбаємо про здоров'я всієї родини. Конфіденційність: Збереження конфіденційності медичних даних. Місія "ГруальМед": Підтримка та вдосконалення здоров'я пацієнтів - наш пріоритет. Запрошуємо до нашого центру для найкращої медичної допомоги в вашому районі. ще

• Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

вул. Братиславська, 14 Б. На карті

Деснянський , м.Чернігівська, м.Лісова

Медичний центр "ГруальМед" - це сучасний медичний заклад, який спеціалізується на широкому спектрі медичних послуг для дорослих і дітей з акцентом на дерматологію, венерологію, дерматохірургію, подологію, неврологію та сімейну медицину. Наш медичний центр створений з метою надання високоякісної та компрехенсивної медичної допомоги нашим пацієнтам, з урахуванням їхніх індивідуальних потреб та комфорту.
Наша команда складається з досвідчених лікарів, медичних сестер і терапевтів, які мають високий рівень кваліфікації і пройшли спеціалізовану підготовку в своїх областях.
Медичний центр оснащений останнім медичним обладнанням, що дозволяє здійснювати точну діагностику і проводити ефективне лікування.
Ми розуміємо унікальність кожного пацієнта, тому надаємо індивідуальний підхід до діагностики і лікування, а також враховуємо ваші потреби та побажання.
Широкий спектр послуг: Медичний центр "ГруальМед" пропонує послуги у сферах дерматології, венерології, дерматохірургії, подології, неврології, сімейної медицини та УЗД діагностики.
Ми віримо у важливість сімейного лікаря, який дбає про здоров'я всієї вашої родини. Наші сімейні лікарі завжди готові надати професійну допомогу та консультації.
Безпека і конфіденційність: Ми забезпечуємо строгу збереженість конфіденційності медичних даних пацієнтів і дотримання всіх стандартів безпеки.
Медичний центр "ГруальМед" прагне підтримувати та вдосконалювати ваше здоров'я, забезпечуючи професійну медичну допомогу та надійну підтримку. Ми віримо, що ваше здоров'я - наш пріоритет.

Все було добре, все на вищому рівні, все сподобалося

Євген, 19.01.2024

пр. Науки, 60а. На карті