Відгуки про діагностичний центр Медичний центр «Омега-Київ» на Малишко

• Пн-Вс: 8:00-21:00

вул. Андрія Малишка, 39. На карті

Дніпровський , м.Чернігівська

Я задоволена проведенням діагностики, все пройшло добре, дякую.

Яна, 15.09.2024

Я задоволена візитом, все добре пройшло, дякую.

Каріна, 15.09.2024

У клініці дуже ввічливий та привітний персонал. Візит пройшов просто чудово.

Олексій, 14.09.2024

Візит пройшов добре, все було професійно, оперативно та просто суперово. Ця клініка дійсно дуже сподобалася, лікарі та медперсонал виконали свою роботу просто на відмінно.

Валентина, 12.09.2024

Все було прекрасно. Клініка дуже сподобалася. Все пройшло доволі оперативно та швидко. Персонал у клініці просто чудовий.

Олена, 09.09.2024

Клініка мені дуже сподобалася, все було чітко, інформативно та добре.

Григорій, 09.09.2024

Мене все влаштувало, я задоволена, дуже дякую.

Інна, 07.09.2024

Мені сподобалось обслуговування, й дуже приємні дівчата що на рецепції що лікарі, які проводили мені діагностику.

Олена, 04.09.2024

В клініці дуже класний лікар УЗД спеціаліст, не перший раз до лікаря зверталися, все добре зробив, дав рекомендації саме до якого лікаря потрібно звернутися за назначенням лікування, ми задоволені лікарем

Олена, 03.09.2024

Клініка дуже сподобалася, залишився усім задоволений.

Валерій, 23.08.2024

Все було добре, візит влаштував, діагностика сподобалася, дякую.

Катерина, 16.08.2024

Клініка дуже сподобалася. Персонал у клініці чудовий, обслуговування та ставлення до пацієнтів було на найвищому рівні. Я дуже вдячна за прекрасний візит, отримала все те що й хотіла.

Віра, 14.08.2024

Все дуже сподобалося в цій клініці. Дякую.

Світлана, 12.08.2024

Вже вдруге були в цій клініці, нам все подобається там, усі дуже уважні.

Олексій, 11.08.2024

Дуже сподобався Центр. Персонал вічливий та уважний. Буду рекомендувати друзям.

Кузьменко Лариса, 10.08.2024

Дуже гарне обслуговування, персоналом задоволена , дякую!

Любов, 10.08.2024

Все добре, класно, оцінюю на найвищій бал, дякую!

Тетяна, 10.08.2024

Дуже ввічливі працівники, хороший лікар анестезіолог був, загалом візитом задоволені.

Юрій, 05.08.2024

Дуже задоволений обслуговуванням, порівняно з іншими клініками, це високий рівень, дякую.

Анатолій, 04.08.2024

Врач очень скрупулёзно, внимательно обследовал мои вены при помощи УЗИ, часа полтора проходила диагностика и только после этого вынес свой вердикт. Так что мне очень всё понравилось.

Вячеслав, 23.07.2024

Сподобалось все - прийняли вчасно, МРТ колінного суглоба зробили якісно та висновок отримала швидко.

Альона, 20.07.2024

Усе пройшло прям супер! Прийняли, обслужили у найкращому вигляді.

Олег, 12.07.2024

Чудова клініка, затишна та комфортна. Персонал прекрасний, лікарі чудові спеціалісти. Пройшло все досить швидко та якісно.

Михайло, 04.07.2024

Сподобались швидкість та якість проведеної діагностики.

Олег, 03.07.2024

Дуже комфортно у клініці, завжди залишаюся задоволена усім після візиту у цю клініку.

Наталія, 01.07.2024