Відгуки про діагностичний центр Медичний центр «Омега-Київ» на Малишко

• Пн-Вс: 8:00-21:00

вул. Андрія Малишка, 39. На карті

Дніпровський , м.Чернігівська

Усе пройшло прям супер! Прийняли, обслужили у найкращому вигляді.

Олег, 12.07.2024

Чудова клініка, затишна та комфортна. Персонал прекрасний, лікарі чудові спеціалісти. Пройшло все досить швидко та якісно.

Михайло, 04.07.2024

Сподобались швидкість та якість проведеної діагностики.

Олег, 03.07.2024

Дуже комфортно у клініці, завжди залишаюся задоволена усім після візиту у цю клініку.

Наталія, 01.07.2024

Завжди усміхнені, привітні дівчата, вчасно усе зробили, висновок швидко отримав. Ми вже багато років користуємось послугами клініки, завжди залишаємось задоволеними.

Андрій, 26.06.2024

Дуже сподобалася клініка.Дуже хороші та приємні дівчата на рецепції. Загалом все пройшло дуже добре, все було зручно, ввічливо та комфортно. Дуже залишилися задоволена даною клінікою.

Ірина, 25.06.2024

Персонал клініки уважний, все зручно, діагностику провели швидко, візитом в клініку задоволені

Наталія, 23.06.2024

Все сподобалося, лікар діагностики все доступно пояснив, діагностику провели ретельно

Ольга, 20.06.2024

Клініка дуже  сподобалася.Було хороше відношення у цій клініці, медперсонал дуже уважний.

Ольга, 18.06.2024

Клініка нам дуже сподобалася. Обслуговування у клініці просто чудове. У самій клініці комфортно, тихо та спокійно. Не було ніяких черг, все пройшло у доволі приємній атмосфері. Зразу надали усі результати обслідування, не довелося довго чекати, отримали все те що і хотіли.

Михайло, 15.06.2024

Дуже хороше обслуговування у цій клініці. Але результати обслідування надали в електронному вигляді, ще й файли були заархівовані - не кожен лікар на жаль може з цим розібратися. Хотілося, щоб все-таки результати були в паперовому вигляді. А так загалом все добре було у цій клініці.

Тетяна, 15.06.2024

В клинике очень внимательный доктор УЗИ специалист, все объяснила и рассказала, все было великолепно

Наталія, 12.06.2024

Візитом залишився задоволеним, бо під час діагностики в мене почав рухатись камінь, фахівці не розгубились, а одразу надали мені необхідну допомогу й зробили знеболювальне.

Олександр, 31.05.2024

Дуже задоволені клінікою, обслуговуваннм та спілкуванням з песоналом, будемо рекомендувати клініку іншим. Дякую!

Альбіна, 29.05.2024

Лікар дуже уважний, компетентний, ввічливий, провів діагностику добре, я задоволена. Дякую.

Валерія, 28.05.2024

Клінікою та проведенням УЗД задоволені, дякую.

Поліна, 22.05.2024

Оцінюю візит на п'ятірку, задоволена проведенням діагностики, дякую.

Анна, 22.05.2024

Сподобалася клініка, добре все було у цій клініці. Спеціалісти молодці професійно ставляться до своєї роботи, дуже компетентні. Висновок обслідування отримали дуже швидко  - це нам дуже сподобалося.

Світлана, 18.05.2024

Все наче добре, але довелося очікувати сорок хвилин.

Володимир, 15.05.2024

Нормальна, зручна, комфортна клініка. Персонал чудовий, лікарі фахові. Загалом ця клініка дуже сподобалася.

Сніжана, 11.05.2024

Діагностику провели добре, гарне обслуговування, дякую.

Ольга, 10.05.2024

Дуже хороший персонал, молодці! Все швидко і гарно роблять, дуже уважні, мені сподобався візит в клініку

Алла, 10.05.2024

Дуже сподобалася клініка, все було супер у цій клініці - персонал, лікарі та комфорт.

Дмитро, 04.05.2024

Дуже гарна клініка, нам все дуже подобається у цій клініці й персонал і комфорт і обслуговування. Усе завжди на високому рівні. Дуже часто любимо користуватися медичними послугами саме цієї клініки.

Валентина, 29.04.2024

Сподобалася клініка, все пройшло добре. Мене все повністю влаштувало у цій клініці.

Євген, 25.04.2024