Медичний центр «Медична допомога» м. Лівобережна

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

"МЦ "Медична Допомога" м. Лівобережна - клініка, що спеціалізується на хірургічних втручаннях, гінекологічних, ЛОР операціях , ультразвуковій діагностиці та лабораторних аналізах. Ми маємо повноцінну операційну з сучасним обладнанням та стаціонаром, палати оснащені усім необхідним для комфортного перебування наших пацієнтів, цілодобовий медичний нагляд після операцій. Профіль нашої клініки спрямований на медичні операції, і наша команда професіоналів готова надати вам найкращий медичний догляд. ще

• Вс: 9:00-17:00

вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10. На карті

Дніпровський , м.Лівобережна

Медичний центр «Медична допомога» м. Лівобережна надає широкий спектр послуг хірургічного напрямку.

Основні переваги:

• Широкий спектр медичних послуг
  • Різноманітні медичні послуги під одним дахом. Консультації різних фахівців, лабораторні дослідження, процедури та операції.
  • У нас працюють висококваліфіковані спеціалісти.
  • Індивідуальний підхід та персоналізоване лікування
  • Ставимо на перше місце індивідуальні потреби пацієнта. Персоналізовані плани лікування, розроблені з урахуванням всіх вимог.
  • Комфортні умови
  • Сучасні та комфортабельні приміщення, створені надати приємну та розслаблюючу атмосферу, щоб ви відчували себе комфортно під час відвідувань лікаря.

Ми проводимо весь спектр планових операцій за різними напрямами:

• оперативна гінекологія;
  • оперативна урологія;
  • судинна хірургія;
  • оперативна проктологія;
  • оперативна отоларингологія.

Операційний блок клініки оснащений сучасним обладнанням.

А також Ендоскопічний напрямок:

• Гастроскопія (ФГДС)
  • Колоноскопія.

Довірте турботу про Ваше здоров’я фахівцям Медичного центру «Медична допомога».