Alpha Medical (Альфа Медікал) у Києві

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Сучасний багатопрофільний медичний центр, який надає високоякісні медичні послуги. Висококваліфіковані лікарі, сучасне обладнання та технології. Медичний центр надає широкий спектр послуг діагностики та лікування. Актуальні та доступні ціни ще

• Нд: вихідний

Микільсько-слобідська 4в. На карті

Дніпровський , м.Лівобережна

Мережа медичних центрів Alpha Medical – сучасні медичні заклади, відомі своєю високою репутацією у галузі медичних послуг. Мають сучасне медичне обладнання та команду висококваліфікованих фахівців. У клініках надаються послуги з діагностики, лікування та реабілітації пацієнтів у різних медичних спеціальностях, включаючи урологію, гінекологію, неврологію, дерматологію та інші. Alpha Medical дотримується високих стандартів якості та забезпечує турботу про здоров'я своїх пацієнтів.

Діагностику провели добре, дуже інформативно

Оксана, 20.04.2024

Дуже приємно було перебувати  у клініці. Адміністратор на рецепції дуже хороший. У клініці чисто, комфортно, зручно було. Сама клініка дуже сподобалася.

Тетяна, 20.02.2024

Сподобались - якість, привітливий персонал, лікар на УЗД усе доступно пояснював усе швидко та зрозуміло мені.

Марія, 09.12.2023

Воздухофлотский проспект 9. На карті