4.6

Відгуки про діагностичний центр Дніпролаб на вул. Велика Житомирська

• Сб-Нд: 8:00-19:00

вул. Велика Житомирська, 14. На карті

Шевченківський , м.Золоті ворота

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Марина, 03.12.2021

Мені сподобався персонал,  приїхали трішки раніше, процедура відбулася в назначений час. Лікар який проводив  Відеоезофагогастродуаденоскопія спочатку проконсультувала, дізналась всю інформацію , якісно провела процедуру і надала необхідні поради. Нам все сподобалось

Анна, 14.11.2021

Анатолій, 20.10.2021

Анна, 14.06.2021

Раиса, 11.05.2021

В клініці дуже холодно! Я не знаю, як там працюють лікарі, не можливо знаходитися в приміщені.

Тетяна, 30.11.2019

Виктория, 12.04.2017

Ужасно!!!!! Приехала на УЗИ для беременных по адресу Большая Житомирская 14, из за пробок опаздывал на 5-10 минут, с врачем мы оказывается разминулись, причём ей звонили медсестрички , а она даже не брала трубку! Имя этого врачя Ярош Елена. Причём ко мне с 8 утра вызванивали для того что бы записать на приём сюда. Дорогие друзья! И ОПЛАТА та не маленькая 370 грн! Мне ничего не смогли предложить на взамен!!!!в итоге я опять на такси ехала в другой мёд центр где меня вписали в график работы, из за меня врачь не пошла на обед, что бы меня принять и я заплатила на минуточку 220 грн!!!рекомендую вам ехать на воздухофлотский проспект 52!!!! Там хорошие специалисты, что уважают людей и идут на помощь, когда в этом нуждаються

Елена, 19.01.2017

вул. Закревського, 42А.

вул. Лондонська, 16.

вул. Оптимістична, 1.

вул. Тростянецька, 8Д.

просп. Бажана, 12 (1 поверх).

вул. Вишгородська, 21.

пр. Червоної Калини, 20.

пр. В. Івасюка, 27.

вул. Братства Тарасівців, 5 .