«РостОк», медицинский центр

Отзывы о клинике «РостОк», медицинский центр

add_box Гинекология Кардиология Неврология Ортопедия Оториноларингология Офтальмология ... еще
Медицинский центр «РостОк» – это квалифицированные специалисты, современное оборудование последнего образца для высокоинформативной диагностики, лечения, профилактики заболеваний у младенцев, детей, взрослых. Центр предоставляет услугу выезда врачей на дом.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled вс : выходной
ул. Анны Ахматовой, 31на карте
Дарницкий м.Позняки
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Ваша оценка клинике
Выберите филиал
Егор 12 Январь 2022
В тій кімнаті де дитині треба роззуватися не було килимків. Треба ставати на підлогу. Можна було і якійсь килимочок і підложити під ноги. І в приміщені дуже прохолодно. Нам прийшлось роздягатися то для дитини це прохолодно. Якійсь обігрівач треба поставити.
Наталия 24 Май 2021
В клініці комфортно, прийом відбувся завчасно.
Світлана 20 Февраль 2021
Все комфортно, зручно, дуже тактовні та вихований персонал. Було приємно там знаходитись
Анастасия 01 Февраль 2021
Все влаштовує, але, як і пишуть інші клієнти у відгуках в гугл, дуже дивна поведінка дівчат на ресепшені, коли заходиш у будівлю, то на тебе мовчки дивляться і все. Правда на вітання відповідають і на питання теж. Але ж це елементарно сказати: Доброго дня! Ви до якого лікаря? Роздягайтесь, будь ласка, вдягайте бахіли, і можете почекати на дивані.
Юлия 26 Январь 2021
Привітний персонал та гарне відношення до клієнта. Дуже сподобалося, при потребі буду звертатися тільки до вас.
Алла 16 Декабрь 2020
В клініці чистенько, привітний персонал.
Антон 19 Ноябрь 2020
Хорошая клиника, все есть. Цена за анализы конечно великовата, но зато все в одном месте делаешь и проще с консультацией врача. Нареканий нет!
Дарія 18 Сентябрь 2020
Не первый раз посещаю клинику. Довольна посещениями. Рекомендую.
Юлия 29 Июль 2020
Я чекала свого прийому пів години.
Оксана 14 Июль 2020
В сфере этих событий, в клинике вообще нет бахил!
5 6 chevron_right
Клиники поблизости