Центр Гинекологии INTIMA

Отзывы о клинике Центр Гинекологии INTIMA

add_box Акушерство Гинекология УЗ-диагностика Урология Хирургия ... еще
Парковка
Центр гинекологии, специализирующийся на диагностике патологии женской половой сферы, молочных желез, современном хирургическом (лапароскопия, гистероскопия), консервативном лечении, а также вопросах эстетической гинекологии с применением новейших лазерных технологий
access_time_filled пн - вс : 9:00 - 21:00
ул. Митрополита Андрея Шептицкого, 10на карте
Днепровский м.Левобережная
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
Выберите филиал
12 отзывов
Єлизавета 20 Апрель 2024
Чудова клініка, все було дуже добре у цій клініці. Дякую.
Наталія 06 Март 2024
Персонал клініки дуже приємний, в клініці дуже комфортна атмосфера, планую звернутися в клініку на наступний прийом
Світлана 26 Декабрь 2023
Клінікою задоволена.Все пройшло добре.
Світлана 09 Декабрь 2023
Все добре відбулося. Нормальна клініка. Рекомендую. Всі молодці. У клініці гарні, нові технології.
Ангеліна 10 Октябрь 2023
В клініці дуже хороший персонал.
Катерина 14 Сентябрь 2023
На жаль лікар запізнилась й мені довелось чекати, а в іншому, візитом залишилась задоволеною.
Галина 12 Сентябрь 2023
Чудова клініка.
Ніна 24 Август 2023
Загалом залишилась задоволеною, але не одразу зрозуміла через які двері можна потрапити до центру, тому було б краще, якщо є така можливість, залишити позначку, що ці двері зачинені, а вхід трохи далі.
Леся 24 Август 2023
Клініка сподобалась. Візитом задоволена.
Галина 24 Август 2023
Чудова клініка.Дуже хороші лікарі,які чітко щнають свою справу.Велика подяка хірургу і Людині з великої букви Бринь Володимиру Мироновичу.Хірург від Бога.Він не тільки чудовий лікар а ще і дуже чуйна ,добра, людина.Дуже вам дякую,за вашу працю,за ваші золоті ручки.Хочу також подякувати лікарю Тетяні Олександрівні ,це лікар до якого хочеться іти на прийом.Все робить чітко акуратно,професійно.Дякую вам.
Клиники поблизости
Все частные клиники Киева